„Blíží se Vánoce, všechny dárky už mám, jen nevím, co koupím jí. Ona má snad všechno.“ Kdo si v právě probíhajícím každoročním předvánočním shonu přinejmenším jednou nepoloží podobnou otázku?

 

Někdy ale odpověď může být snazší, než se na první pohled zdá. Věci stárnou, případně je možné nahradit je kvalitnějšími. To je případ vlasové žehličky Philips SalonStraight Sonic (HP 4666). Její jedinečná technologie totiž zaručuje rychlejší výsledek, než na jaký jste zvyklí.

Philips SalonStraight Sonic (HP 4666) je naprostou jedničkou ve své kategorii, a to díky jedinečné sonické technologii.

Ta spočívá v jemných vibracích žehlicích destiček, díky kterým jsou vlasy rovnoměrně rozloženy mezi destičky. Tím dochází k optimálnímu přenesení tepla na vlasy, maximálnímu výkonu žehlení a až o 30 % rychlejšímu výsledku. Žehlička je vybavena nano-diamantovými keramickými destičkami, které mají velmi hladký povrch, optimální tepelnou vodivost a jsou velmi odolné proti poškrábání.

Nabízí úpravu vlasů při profesionální teplotě až 220 °C.
Různé nastavení teploty je zobrazováno na digitálním displeji. Žehlička disponuje funkcí rychlého zahřátí. Orientační maloobchodní cena je 1 699 korun.

Reklama