Řasenka a pudr, to je základ líčení každé ženy. Máme pro vás skvělé tipy od www.avonpremium.cz.

Doporučení redakce: řasenku jsme měly možnost vyzkoušet, je skvělá. Pěkně kryje, štěteček je optimálně hustý. Řasenka neopadává, skvěle drží, pro dobrý efekt není nutné dělat více vrstev.

  • Řasenka Luxe

AvonJedinečná řada Luxe přichází s další novinkou – úchvatnou řasenkou Luxe Extravagance, která propůjčuje řasám neodolatelnou délku v jediném tahu. Díky pigmentům z černých perel bude váš pohled svůdný a sexy.
Staňte se hvězdou s novou řasenkou Luxe Extravagance vytvořenou speciálně k 1. výročí řady Luxe.

  • Bronzový pudr Luxe

Bronzový pudr Luxe patří mezi nejnovější produkty dekorativní řady Luxe, díky ambře a arganovému oleji zahalí vaši pleť do jemného jasu a oslní bronzovým třpytem.

Avon„Dokonalý make-up a rozjasněná pokožka tvoří absolutní základ každého líčení. Na dobře vyčištěnou a hydratovanou pleť doporučuji nejdříve aplikovat tekutý make-up. Na tváře následně štětečkem jemným vtlačením naneste Bronzový pudr Luxe. Výsledkem je oslnivě zářivá pleť,“ prozrazuje dvorní vizážista kosmetické značky Pavel Bauer.

Nový Bronzový pudr Luxe si oblíbila i topmodelka a tvář řady Luxe Daniela Peštová: „Díky novému Bronzovému pudru Luxe vypadá má pleť bezchybně, ať jsem na focení nebo na kávě s kamarádkou. Na ročním období nezáleží. Moje plet vždy září, jako kdybych se právě vrátila z dovolené.“

Více na http://www.avonpremium.cz/

Reklama