Vzpomínky… Když vidíte děti vyrůstat, měnit se a rozvíjet, je vzácná každá chvilka, kterou si můžete uchovat v paměti. První botičky jsou jednou z nejkrásnějších vzpomínek na dětství. Věc, na kterou si můžete i po desítkách let sáhnout a podržet v dlaních, i když vaše děti už budou dávno z domu.

Ruční výroba vkládá do botiček Inch Blue hodnotu, které se masově vyráběné botičky nemohou vyrovnat.
Botičky Inch Blue mají tu nejvyšší kvalitu a design, který vždy potěší a vyvolá úsměv. 

Nabídka více než 100 druhů Vám umožňuje vybrat ten pravý pár, který podtrhne jedinečnou osobnost a povahu Vašeho dítěte. Máte malého motoristu, cestovatele, milovníka zvířat, rock-star, cestovatele, sportovce, baletku, princeznu, milovnici květin, modelku? Zaručujeme Vám, že najdete ten pravý pár pro Vaše miminko.

Milujeme dětské nožičky…

Nožičky dítěte nejsou jen menší variantou dospělých chodidel, ale jsou zcela jinak formovány. Jsou mnohem jemnější a kypřejší a téměř bez tvrdých kostí.

Botičky Inch Blue jsou navrženy s ohledem na maximální pohodlí pro malá, rozvíjející se chodidla. Jsou vyrobeny výhradně z měkké, přírodní kůže, která umožňuje cirkulaci vzduchu kolem chodidel.
Tato obuv není určena pouze pro novorozence a batolata, ale také pro větší děti do 4 let; ideální pro použití jako domácí obuv nebo obuv do školky.

Výrobky Inch Blue jsou vyrobeny ve Velké Británii. Botičky doporučuje lékařka Christina Redfearn M.E.A.Ch MCSRx, specialistka v oboru orthopedie a reflexologie. 

Šest důvodů, proč si zamilovat botičky Inch blue

• Poddajná, neklouzavá podrážka, která je ideální pro hladké parketové podlahy a dlažbu.
• Měkká a prodyšná rukavičkářská useň chrání jemnou nožku a umožňuje přirozený růst chodidel.
• Velmi jemná, pružná, do kůže zapracovaná gumička přes kotník neškrtí a drží botu bezpečně na noze.
• Ekologické materiály a netoxická barviva jsou bezpečná i pro kojence.
• Tato obuv je doporučována pro miminka jako nejlepší věc po bosých nohách. Udržuje nožičky v teple, předchází odřeninám a nezpůsobuje otlaky.
• Děti je milují. Není nic lepšího pro lezení nebo první vzácné krůčky.

Péče o obuv

Obuv je určena pro domácí použití, do kočárku nebo do auta.
Pokud obuv vyžaduje vyčištění, použijte vlhký hadřík nebo čisticí přípravek na kůži.

Navštivte naše internetové stránky: www.inch-blue.cz

Reklama