Vytvořte si účes, který nezná žádné hranice a u kterého se můžou i ty nejdivočejší představy stát skutečností. Uvolněte svou představivost a kreativního ducha pomocí přípravků OSiS Design Mix, vašich nezbytných výrobků pro vytváření mistrovských účesů. Schwarzkopf Professional se inspiroval hrou struktur a materiálů ve světě umění a designu a vytvořil řadu OSiS Design Mix, šestici nových výrobků, které vám otevírají dveře do barevného světa kontrastů, kde je možné úplně všechno.

 

Jedinečná kolekce byla vyvinutá pro splnění všech stylingových potřeb pomocí skvělých výrobků, které pokrývají různé složky základního stylingu – uhlazení, hrubou struktura, lesk, mat, objem a silnou fixaci. Každý výrobek je určen jak pro samostatné použití, tak pro míchání a vytváření úžasných experimentů v reflexech, strukturách, tvarech. Takže ať chcete vytvořit účes hravý nebo efektní, elegantní nebo živý, vždy si můžete vytvořit svou vlastní jedinečnou výrobkovou kombinaci přesně podle vašich představ.

 

OSiS Design Mix vytváří stavební kameny tvaru a struktury účesů při využití základních pravidel stylingu. Osis Design Mix vytváří 3 kontrastní páry: objem a silná fixace, uhlazení a hrubá struktura, lesk a mat – někdy se tyto přípravky doplňují, někdy jsou v kontrastu, ale vždy můžou být navzájem míchány pro dosažení nekonečných stylingových možností.

Propracovaná souhra mezi přípravky je rozšířena i do jejich vůně, jemně fixační přípravky Light /objem/, Smooth /uhlazení/ a Gloss /lesk/ se pyšní stejnou vůní, zatímco přípravky Strong /silná fixace/, Rough /hrubá struktur/ a Matt /mat/ mají parfemaci odlišnou. Light, Smooth a Gloss voní po směsi zelených jablek, pomeranče a lesních plodů zvýrazněných vůní růže a santalového dřeva, zatímco Matt, Rough a Strong jsou typické vůní vanilky a dřeva doplněných špetkou bergamotu, růže a broskve. Vůně jsou krásné samy o sobě, ale zároveň jsou připravené vytvořit třetí podobu vycházející pouze z vašich kombinací jednotlivých výrobků. Nové receptury, inovativní struktury a jedinečné vůně vytváří novou řadu perfektních výrobků, které jsou jedinečným a zároveň jediným postačujícím nástrojem pro vytváření originálních účesů.

 

Konečná úprava účesu a exkluzivní reflexy

 

Gloss  /Lesk/

Zářivý vláknitý balzám s recepturou obsahující olej z oříšků makadamia pro zářivý lesk a jemnou fixaci. Aplikuje se na suché vlasy, dodává jim nepřehlédnutelný lesk, je vhodný k samostatnému použití nebo míchání pro všechny typy vlasů .

Matt /Mat/

Suchý stylingová pasta s hrubou konzistencí pro perfektní strukturované účesy. Dodává účesu tvar, fixaci a zvýrazňuje vybrané partie pro dokonalý matný vzhled při samostatném použití nebo míchání.

 

Vytváření zajímavých struktur

 

Smooth /Uhlazení/

Hedvábný krém, jehož klíčová ingredience je leknín, vytváří uhlazené jemné saténové účesy. Aplikuje se na vlhké nebo suché vlasy pro dlouhotrvající uhlazující kontrolu a jemnou fixaci.

 

Rough /Hrubá struktura/

Jedinečný strukturující výrobek pro silnou fixaci, aplikuje se do suchých vlasů, je perfektní pro hrubé, drsné účesy. Vzduchové kuličky a porézní granule dodávají strukturu a tvar konečné podobě účesu.

 

Tvarování a výjimečná kontrola

 

Light /Objem/

Aloe Vera a extrakt z kopřivy jsou klíčové složky tohoto stylingového suflé, které je svěží jako vánek a jemné jako obláček. Aplikuje se do vlhkých vlasů před jejich vysoušením, podporuje přirozený objem, dodává potřebnou vlhkost. 

 

Strong /Silná fixace/

Silný fixační gel s recepturou obsahující křišťál pro optimální vlhkost a lesk. Univerzální výrobek pro použití na vlhké nebo suché vlasy. Poddajný a hravý přípravek, který ale zároveň poskytuje silnou fixaci, o kterou se můžete během jakéhokoliv stylingu opřít.

 

Toužíte po účesu, který je odlehčený a lesklý? Silný a uhlazený? Matný a hrubý? Nezáleží na tom, jestli chcete vytvářet složité tvary nebo jednoduché individuální účesy, vlasy jsou vašim bílým plátnem, které můžete ozdobit svými vlastními kreacemi vytvořenými mícháním přípravků OSiS Design Mix. Vytvořte si svůj vlastní dokonalý výrobek pro váš dokonalý účes.

 

Tyto nové výrobky přichází v novém balení, které doplňuje základní řadu OSiS, ale zároveň vytváří samostatnou skupinu. Jednotné krychlové balení potvrzuje jednoduchost a přirozenou čistotu těchto jedinečných přípravků.

 

Více informací najdete na www.schwarzkopf-professional.cz

Reklama