Čtenářka ToraToraTora mi jako druhá poslala svoji nejoblíbenější a nejméně oblíbenou skladbu. Co si o nich myslíte, trefila se i vám do vkusu?


Mnozí už ví nebo tuší, jaké je mé křestní jméno. A tak je tahle písnička jasná. Pouštěl mi jí táta od malička. A protože umí i krásně zpívat a hrát na kytaru, občas mi ji i zazpíval. Když se zaposloucháte do textu, tak objevíte i ten druhý důvod, proč mám tuhle píseň pod kůží... docela to Walda trefil, jako bysme se už někde viděli:))

Píseň pro Kristýnku...

Měla jsem husí kůži i když jsem jen kopírovala odkaz. Já vám nepovím, proč mi vstávají vlasy Hrůzou na hlavě, ale je to tak...

Píseň kovbojská...

Ale jsem člověk skromný. V podstatě mi stačí ráno otočit knoflíkem rádia. Vždycky tam hrají něco, co zní líp než mé zívání a zvedne náladu.

ToraToraTora

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.


Hlasujte o těchto písních...

Téma dne: Nejkrásnější a nejodpornější písnička

Posílejte mi na redakční e-mail odkazy na písničky, které najdete na serveru YouTube. Náš systém bohužel neumožňuje vkládat jiná videa, tedy posílejte odkazy opravdu směřující pouze na YouTube.

Co konkrétně chci?

Od každé z vás pouze a přesně dva odkazy. Rozhodněte se vnitřně a pošlete mi...

  • ... písničku, kterou milujete.
  • ... písničku, kterou nesnášíte.

Ke každé z nich, pokud to má nějaký důvod, mi ten důvod napište. Ale samozřejmě ho psát nemusíte, protože oblíbenost skladby je povětšinou věc pocitová.

Mám tu pro vás připravené lákavé ceny! Jednu z aktivních účastnic v písničkovém denním tématu odměním poukázkou na ubytování v libereckém HOTELU**** BABYLON pro dvě osoby a volný vstup do AQUAPARKU, LUNAPARKU a iQPARKU, cena této dárkové vstupenky je 2990 korun! Ubytování lze využít kdykoli v průběhu června. Pro další dvě čtenářky tu mám přichystaná dévédéčka s filmy Tanec v temnotách a S milenkou mé matky!

Reklama