Vyrůstala jsem v době, která nebyla sexuální výchově a sexu obecně zrovna příznivě nakloněna. Hovořit o něm – byť v náznacích a velmi opatrně - bylo považováno za nepřípustné a zvrhlé.

“Mamí, co je to soulož?” Tato nevinná otázka způsobila mé mamince několikaminutový tik a koutky jejích úst se stáhly do tak nepřístupné grimasy, že jsem usoudila, že tuto oblast budu radši prozkoumávat samostudiem. Myslím, že mí rodiče by se spíše vyrovnali se skutečností, že jejich desetiletá dcerka okrádá v parku nebohé důchodce, než s tím, že se zajímá o cokoli, co nějak souvisí s intimním životem.

Inu, doba byla skutečně taková.

A tak jsem sháněla informace, kde se dalo. A ono se toho tehdy moc sehnat opravdu nedalo. Všechny mé kamarádky byly stejná telátka jako já a naše odborné analýzy pravděpodobného způsobu plození dětí byly povětšinou naivní a velmi nezralé. Dostupná literatura pro nás byla nedostupná, a tak jsme se v tom všechny plácaly docela dost rozpačitě.

Výsledkem tohoto studijního období bylo, že jsem ve svých “nácti” letech byla neporušená, nepolíbená a zcela neznalá ... jako to boží hovádko.

Druhé pohlaví mě sice přitahovalo, nicméně vždy, když došlo k něčemu významnějšímu, než byla pusa v parku na lavičce, proměnila jsem se v tuhé prkno, naprosto neschopné jakékoli akce. Zmasírována ocelovým rodičovským mlčením a mlžením jsem žila v přesvědčení, že sex je něco velmi neslušného, co se dělá potmě pod peřinou, když už není vyhnutí, a jakékoli projevy toho, že by se mi TO mohlo třeba líbit, jsou naprosto nepřípustné. Milující se dvojice měla v mých představách podobu dvou na sobě ležících těl, která zvolna provádějí jakési pohyby.

Mé první sexuální zkušenosti také podle toho vypadaly. Bylo jich málo, skutečně málo, a navíc jsem si jistá, že můj skalp nikdy nezaujal čestné místo nad postelí mého sexuálního partnera. Nadrženému mlaďochovi skutečně nemohla nijak imponovat stydlivá, cudná dívčina, která svěřepě trvala na misionářské poloze a jemných, pomalých pohybech.

Ve své bezbřehé naivitě jsem ale nikdy nehledala chybu u sebe. Poučená moudrými knihami o lásce a partnerství jsem usoudila, že takový hoch, kterému jde jen o mé tělo a ne o mou neposkvrněnou duši, nestojí ani za zlámanou grešli.

A pak přišel zlom! Potkala jsem ho! Byl o sedm let starší a úměrně tomu také zkušenější. Zamilovali jsme se do sebe a nutno podotknout, že to nebylo pouze tělesno, co nás k sobě přitahovalo. Nejdříve došlo k tomu úchvatnému a jedinečnému souznění duší…

Když již byly naše dušičky opravdu pěkně sladěné, rozhodli jsme se pokročit ve vzájemném sbližování a seznámit i naše těla.

Chudák. Netušil, co ho čeká. Na našem prvním společném intimním večeru si dal opravdu záležet a podařilo se mu vytvořit skutečně nádhernou, romantickou atmosféru.

Pak ale nastal bod zlomu. Hodina pravdy. Nyvý pohled z očí do očí, něžné dotyky, jeho ruce na mých ňadrech, jemný polibek na rty, který se proměňoval v naléhavější a naléhavější … až jsme spočinuli na posteli a on se postupně potýkal s odhazováním mých svršků. Jeho touha byla více než zřejmá. Moje ne. Ve chvíli, kdy se můj podbřišek rozehřál vzrušivým šimráním, okamžitě jsem se vrátila zpět do reality. Proboha! Jak jsem zvrhlá! Zkoncentrovala jsem se a znovu dostala celou situaci pod svou kontrolu. Naše první milování jsem pak strávila tradičně - v poloze položeného prkna. Z jeho očí jsem posléze četla směsici lásky, údivu a rozčarování.

Naštěstí láska převážila a on pravděpodobně usoudil, že není kam spěchat a že se později uvidí, co se mnou.

A tak plynul čas. Ležící prkno pomaloučku nabíralo tvary a pohyby, i když ne nějak dynamicky. Povětšinou to byly lehké a mnohdy zcela nepatrné záchvěvy, které ale i tak signalizovaly jakýsi pokrok. Zkrátka to vypadalo, že nejsem tak úplně beznadějný případ.

Po několika týdnech jeho bezbřehé trpělivosti, něhy a ohleduplnosti se rozhodl zahodit slušnost do háje a udělal něco, čím mě absolutně vykolejil.

Bez varování, bez předehry a bez jakékoli přípravy mě jednoho večera zcela nečekaně napadl ze zálohy. Chytil mě za ramena, políbil na krk, sjel rukama přes šíji dolů, ohnul přes pelest postele, stáhl mi kalhotky a hbitě a velmi dovedně provedl průnik zezadu.

“Oooooch!” kvíkla jsem a v tomto kviknutí se odrážela směsice překvapení, šoku a také zjištění, že … ó bóže … to je nádhera. Připadala jsem si strašně, ale opravda strašně neslušně, jak jsem v tom předklonu s vyšpulenou zadničkou hezky pěkně držela a cele se oddala vlně vzrušení, která mnou probíhala sem a tam. Dosud pečlivě hýčkané vlastní zábrany jsem zadupala svýma rozechvělýma nožkama o pět pater níž a vzdychala jsem jako o život...

Když bylo dílo dokonáno, sesunuli jsme se na postel a dlouze si hleděli do očí. V těch jeho jsem četla upřímnou radost nad tím, že prkno zmizelo, a on v těch mých zase viděl neskonalý údiv. Údiv sebe samotné nad sebou, nad tím, že jsem konečně poznala něco … NĚCO naprosto nepřekonatelného, čemu se nic nemůže vyrovnat.

A tak se kromě našich duší pevně a neodlučně sblížila i naše těla. V tomto stadiu již zbývalo pouze jedno – zpečetit náš vztah před úředníkem Národního výboru. A tak se i stalo… Ale to už je zase jiná pohádka.

Pište mi dnes na náš redakční e-mail Vaše první milostné zážitky. A nestyďte se, první perly již vyšly a opravdu stojí za to! Udělejme si společně krásný, eroticko - vtipně - vzpomínkový, pátek :o)))

http://redakce @zena-in.cz

Reklama