AXA penzijní fond vám nabízí unikátní platební kartu – AXA karta totiž umožňuje vydělávat na penzi, aniž by vás to něco stálo. K získání AXA karty stačí jediné – stát se členem AXA Clubu. O členství v AXA Clubu lze zažádat pomocí on-line kontaktního formuláře na stránkách www.axa.cz.

 

Z každé platby peníze na váš účet

Pak už jen stačí platit AXA kartou za vaše nákupy – z každé takové platby vám bude připsáno 0,3 % přímo na váš účet penzijního připojištění u AXA. Použijete-li kartu v obchodech zapojených do AXA Clubu, získáte další peníze navíc. Na pravidelných měsíčních výpisech a na internetu můžete sledovat, kolik peněz na penzi jste už takto naspořili. Navíc se na tyto naspořené prostředky vztahuje státní příspěvek a daňové úlevy.

 

S AXA platební kartou naspoříte o třetinu více 

 


Příklad, jak zdarma získáte více peněz na váš účet penzijního připojištění:

 

Měsíčně spoříte například 400 Kč a dostáváte státní příspěvek 140 Kč. Když kartou měsíčně zaplatíte za vaše běžné nákupy 5 000 Kč u vybraného obchodu zapojeného do AXA Clubu, přibude na vašem účtu penzijního připojištění 400 Kč vašeho příspěvku + 165 Kč zisku za provedené platby (3 % sleva od partnera + 0,3 % bonus za platbu kartou) + 150 Kč státního příspěvku, tedy celkem 715 Kč. Bez karty spoříte 540 Kč, s kartou spoříte 715 Kč. To je téměř o třetinu více, než kdybyste kartu nepoužívali!

 

 

 

 

 

 

 

 


V současné době můžete využívat slevy u celkem 7 partnerů AXA Clubu:

Slevy u partnerů AXA Clubu

Benzina

50 hal. za každý načerpaný litr

EXIM tours

8 % ze základní ceny katalogové ceny zájezdu

4 % ze základní ceny last minute

Kanzelsberger

7 % z každého nákupu

Bontonland

5 % z každého nákupu

Datart International

3 % z každého nákupu

Schlecker

3 % z každého nákupu

Plus Discount

3 % z každého nákupu nad 300 Kč

 

Klienti již naspořili 1 422 000 Kč

AXA karta byla na trh uvedena v listopadu 2006 a od té doby bylo vydáno již téměř 16 000 kusů. „Jejím prostřednictvím už členové AXA Clubu uskutečnili přes 190 tisíc transakcí, financovaná částka se vyšplhala na téměř 196 milionů korun. Klienti používající AXA kartu si jejím prostřednictvím naspořili více než 1 422 000 Kč. Během července a srpna jsem získali téměř pět tisíc nových zákazníků,“ uvedl Miroslav Šebeňa, ředitel marketingu AXA. 

 

Další výhody AXA karty

Platební karta AXA je mezinárodní platební kartou VISA. Lze si na ni sjednat finanční rezervu ve formě předschváleného úvěrového limitu do výše až 30 000 Kč, aniž by bylo nutné dokládat příjem či zakládat další bankovní účet. Na tuto finanční rezervu se vztahuje až 45denní bezúročné období. V případě nevyužití bezúročného období činí úroková sazba 1,95 % měsíčně. AXA platební karta také umožňuje zjistit aktuální stav účtu penzijního připojištění v bankomatech sítě Euronet.

 

Karta bez poplatků

Platební karta AXA je vydávána zdarma. Pravidelné měsíční výpisy nejsou také zpoplatněny. Klienti tak mají bezplatně přehled o stavu svého účtu penzijního připojištění. Pohyb svých peněz spořených na penzi mohou sledovat prostřednictvím internetu. První rok klienti neplatí žádné poplatky za vedení karty. I v dalších letech může být vedení platební karty AXA pro klienty bezplatné, pakliže s ní uskuteční za rok nákupy v hodnotě alespoň 35 000 Kč.

 

Asistenční služba za 49 000 zdarma

Držitelé AXA karty mohou navíc zdarma využívat asistenční službu v celkové hodnotě 49 000 Kč ročně. Zahrnuje například odstranění příčin havárie v domácnosti pověřeným řemeslníkem, náhradní ubytování v důsledku havárie v domácnosti, odborné otevření zabouchnutých dveří nebo právního poradenství při sousedských sporech či odpovědnosti za škodu.

 

Aktivace zdarma

Veškeré bezplatné služby si mohou členové AXA Clubu aktivovat zdarma prostřednictvím telefonu. Díky členství v AXA Clubu tak mohou klienti AXA penzijního fondu čerpat nadstandardní a na českém trhu ojedinělé výhody.

 

Zisk AXA penzijního fondu rostl o 92 %

AXA penzijní fond je součástí jedné z největších světových finančních skupin AXA Group, která do České republiky vstoupila v březnu tohoto roku. V České republice patří k největším a nejúspěšnějším penzijním fondům. V prvním pololetí letošního roku vykázal zisk 681 milionů Kč, v meziročním srovnání jde o nárůst o 92 %. Objem aktiv pod správou fondu vzrostl o 11 % a k 30. červnu činil 31,2 miliard Kč.

 

Více informací získáte na www.axa.cz nebo na informační lince 841 111 121.

Reklama