Dovolené jsou v plném proudu. Vyrážíte-li k moři, neměli byste myslet jen na to, jak si dovolenou užijete, ale také na ochranu před hmyzem. Nechcete přece trávit hodiny v hotelovém apartmánu, zatímco ostatní se baví...

hmyz

Exotika a daleké kraje středoevropany odjakživa lákají. NA dovolenou k moři vyráží nejedna česká rodina. Nenechte si dny odpočinku, relaxace a zábavy pokazit kousanci od hmyzu, kterého je v teplých krajích opravdu hodně. Připravte se na dovolenou pořádně!

Jak se hmyzu nejlépe bránit?

Můžete baštit vitamín B, který údajně hmyzu nechutná (případně ho dostávat do těla různými alternativními způsoby, například pivem), ale účinnost „Béčka“ zatím není prokázaná a je mnoho lidí, kteří do sebe sypou tento vitamín horem dolem a nic. Co ale funguje, jsou repelenty.

Teď si asi řeknete, že to není žádná novinka, vždyť klasický repelent tu byl už za totality. A máte pravdu! Přesto na něj lidé cestou na dovolenou mnohdy zapomínají. Navíc není repelent jako repelent.

hmyz

Tip

Jako nejoptimálnější se jeví použití repelentu Ultrathon™. Proč? Máme k tomu hned čtyři pádné důvody...

  • Dlouhodobost - Ultrathon™ obsahuje speciální polymer, který zapouzdří aktivní složku DEET, díky tomu se repelent na povrchu pokožky uvolňuje postupně a nedochází k odpařování ani pronikání do pokožky.
  • Všestrannost - repelenty Ultrathon™ odpuzují nejen komáry ale i ostatní hmyz. Díky technologii postupného uvolňování repelenty Ultrathon™ účinně působí nejen v našich podmínkách, ale také v tropických oblastech. Odpuzují například moskyty přenášející tropické choroby jako malárie a západonilská horečka.
  • Odolnost - repelnty Ultrathon™ jsou odolné vůči dešti, vlhku, postříkání vodou a potu po celou dobu použití. Vlhku a potu odolné složení zaručí konzistentní ochranu při všech aktivitách.
  • Snadná aplikace - repelenty Ultrathon™ se vyrábí jako tělové mléko i sprej a mohou se aplikovat přímo na kůži.Repelentní mléko v praktické tubě. Sprej lze použít i v obrácené svislé poloze a je vhodný také k aplikaci na oděv a obuv. Oba dva přípravky jsou samozřejmě vhodné také pro děti a na obličej.

hmyzK dostání v lékárnách a očkovacích centrech.