Hezké pondělí a stále krásně slunečné a teplé, pro celou redakci.

Osobně nominuji český film z roku 2001 - "Babí léto".

V režii Vladimíra Michálka, kde v hlavních rolích je paní Stella Zázvorková + Vlastimil Brodský. Vím, že tento film nepatří mezi nové, přesto ho mám moc ráda a pokaždé, když mám možnost ho vidět, dívám se na film s láskou a zároveň mě krásně pobaví.

Oba kamarádi / pan Zindulka Stanislav, mimochodem také jeden ze skvělých herců/ + Vlastimil Brodský, si plní svoje sny, i přesto, že ani jeden z nich není nejmladší.

Pro mě krásná komedie, s životním nadhledem, kdy člověk by neměl rezignovat na život, který právě pro mnoho lidí nebývá nejlehčí. Filmů s touto tématikou není u nás nejvíce a obzvlášť jich není moc pro starší generaci. I mladí zestárnou a je to krásný příklad pro všechny, kde moudrost, láska k druhému a hlavně porozumění, se nedá mezi partnery vymazat. Také obětovat se ve stáří pouze vlastním dětem nebývá vždy to nejlepší rešení. Děti si mají jít vlastní cestou - nevydírat je ani citově - také občas i finančně, ani psychicky ubližovat, starší rodiče mají také právo na svoje záliby, city a občas sami sobě si udělat třeba jen maličkou radost.

Čtenářka Ženy-In Violeta

Milá Violeto, posílám ti ochutnávku. Simona

Pošlete nám svoji nominaci na nejlepší český film a napište proč ho volíte. Adresa:

redakce@zena-in.cz

Reklama