Vlaďku netřeba představovat, pracuje jako externí redaktorka a znáte ji hlavně z jejího klubu hubnoucích.

Takhle nalíčená Vlaďka přijela až z Děčína vlakem:

proměna

Hodně mě udivilo, že přestože jí letos bude teprve 27, už je manželkou i maminkou...
A nejen to, stará se ještě o svoji 16-ti letou sestru. Hodně mě dojala smutná historie její rodiny: sestra Eva pracovala jako redaktorka a maminku jsem poznala na parníku k 10. výroční ženy-in, již tehdy byla nemocná. Právní proces se svěřením do péče není právě jednoduchý, takže držme palce této obdivuhodné mladé ženě!

Tentokrát mě velmi, ale opravdu velmi záleželo na tom, aby se proměna povedla a hlavně, aby se Vlaďka cítila s novým obličejm dobře.

Nejprve jsem ji zcela odlíčila:

proměna

A rozhodla se tentokrát pro dvě varianty: nejprve nafotit přirozené denní líčení a posléze změnit v dramatičtější přidáním barvy na tváře a rty, protože ty má Vlaďka krásně plné a nádherně tvarované. Vlaďka je nejen krásná holka, ale především zajímavý, charismatický typ. Její specifický tvar očí stínujeme jinak, než např. tvar očí čtenářky s nickem KL (zde). Zvýrazňující tmavší stín nanášíme nad ohyb očního víčka aby se oči zvětšily a otevřely.

Toto je denní jemné líčení:

proměna

proměna
proměna

proměna

A zde varianta na večer, podotýkám, že ve skutečnosti ta zde tak často diskutovaná červená tolik výrazná nebyla - fotka vždy lehce zkresluje:

proměna

Odměnou za upřímnou snahu maximálně ji zkrášlit byla Vladčina sms, kterou mi poslala z cesty domů a kde mi děkovala za podpoření svého sebevědomí. Prý ve vlaku vzbudila pozornost a tu si tato úžasná holka fakt moc a moc zaslouží a to na všech frontách, nejen ve vlaku!

Příště na nás čeká Kůzle - nebo-li poslední proměna letošního jara. Následovat bude článek s anketou a bonusem na závěr seriálu.

Po zveřejnění vizážistických proměn všech přihlášených čtenářek a skončení soutěže budete mít možnost pro jednotlivé proměny HLASOVAT. Proměna, která získá nejvíce hlasů, bude odměněna (podmínky soutěže ZDE)

Čtěte také:

Reklama