Kdyby mi někdo řekl, že si podám inzerát na seznámení, asi bych na něj koukala jak na blbce.

Bylo mi dvacet a měla jsem tříletý krásný vztah s klukem, poslední rok jsem na něj čekala, protože byl na vojně, když se z vojny vrátil, tak jsme se po měsíci rozešli - zhroutil se mi svět, byla jsem jak tělo bez duše, protože jsem si myslela, že on je ten jedinej pravej pro mě. No znáte to, každej si to více méně prožil.

Ty měsíce potom byly hrozný. Ale pak mě nějak napadlo, že bych se mohla podívat na internetovou seznamku. Tak jsem tak brouzdala, četla si inzeráty a jeden kluk mě celkem zaujal - odepsala jsem mu, měsíc jsme si psali a pak došlo na schůzku.

Přijel za mnou, procházeli jsme se snad 2 hodiny, rozuměli jsme si, ale ..... ano, bylo tam ale - nesnášel holky, co kouří, a dával to tak hodně najevo, že i když jsem kuřačka a nezapálila jsem si před ním a byla bych schopná přestat kouřit, řekla jsem si, že tohle fakt nemá cenu.

K něčemu to ale bylo dobrý. Tahle schůzka a ten rozchod mě vyprovokovaly k tomu, že jsem si na netu podala inzerát svůj. Moc jsem od toho nečekala, ale řekla jsem si, že za pokus to určitě stojí.

Nebudu to prodlužovat, během 14 dnů mi přišlo asi tak 30 odpovědí, s 20 klukama jsem si týdny psala a hrozně mi to pomohlo cítit se zase po tom rozchodu dobře - dalo mi to chuť do života. Z těch kluků se mi jich líbilo asi 5.

Největší sranda byla, když jsem s nima pak randila - na to mám krásný vzpomínky, prostě skoro každej den jsem měla schůzku :o)

Jeden kluk - David se jmenoval, ten byl fajn, viděli jsme se asi 3x, parádně jsme si pokecali, hodně jsme si rozuměli, ale pak z něj vypadlo, že je čerstvě rozvedenej, má malý dítě a že vlastně svoji bývalou ženu pořád miluje.

Druhej - to byl Martin, byl to takovej podobnej typ jako můj bývalej přítel, byla s ním sranda, dokonce jsme se byli i párkrát projet na motorce ....

Pak přijel jeden - na jméno si už nevzpomenu - přijel na Simsonu, strašně smrděl potem a to jsem se modlila, aby už odjel.

Další - taky už nevím jméno - s tím jsem šla na kafčo a pak z něj vypadlo, že nemá peníze.

Taky mi odpověděl na inzerát jeden starej chlap - že realita je jiná a že mu táhne na 80 a že by se se mnou chtěl seznámit.

No a pak byl ještě jeden - Pavel a ten se stal mou nynější láskou. Na inzerát mi odpověděl tak, že jsem se snad zabouchla i do toho, co napsal - dlouhej mail, na kterým bylo vidět, že si dal opravdu záležet - přitom vůbec neodpovídal tomu, co jsem v inzerátu požadovala.

Třeba věkem - chtěla jsem někoho do 25 let a jemu bylo 27, ale řekla jsem si, že zkusit to musím.  Za tím jediným jsem měla jet já, kamarádky mě od toho odrazovaly - seš blbá, naloží tě do auta, bůhví kam tě odveze a co s tebou udělá, nevíš, co to může bejt za úchyla .... jela jsem.

Měli jsme spicha na nádraží, naložil mě do auta a já si vzpomněla co mi holky říkali. Dopadlo to dobře, odvezl mě k němu domů, kde jsem se seznámila s jeho maminkou, vzal svýho pejska a šli jsme se projít, byl to úžasnej den. A víte, čím mě nakonec dostal? Namasíroval mi nohy - to bylo božský :o)

Po půl roce jsem se k němu nastěhovala, v květnu to bude 6 let, co jsme spolu, před týdnem jsme dostali stavební povolení, takže na jaře začínáme stavět svůj domeček, jsem štastná a pořád zamilovaná. Nelituju toho vůbec, a kdybych musela, tak ten inzerát si podám znova.

Acinka


Acinko,
vy jste si měla vést deník. Poznala jste během svého seznamování tolik mužů, že já být na vašem místě, měla bych v nich "bordel" :-). Ale určitě by mě nenapadlo, že nakonec rozhodne masáž nohou.  

Reklama