Rezervujte si letní dovolenou Falkensteiner a ušetřete až 15%

Snít o létě je nádherné. Rezervace vaší vysněné dovolené je ještě lepší!

Těšte se na nádherné hodiny slunečního svitu u moře s až 15% slevou na rezervaci!  

Více se dozvíte na: Resort Punta Skala.

Od svých ohromujících soukromých pláží až po exkluzivní SPA, nejmodernější fitness a zábavní centra a zážitky šité na míru, Resort Punta Skala je ideální destinací pro ty, kteří chtějí zažít magickou přitažlivost pobřežního života.

Falkensteiner Resort Punta Skala je zelená oáza klidu na okouzlujícím poloostrově, který nabízí to nejlepší z chorvatského pobřeží Jaderského moře. Maximální relaxaci najdete ve stylovém  Falkensteiner Hotel & Spa Iadera, luxusním Falkensteiner Family Hotel Diadora, prostorných  Falkensteiner Residences Senia nebo Falkensteiner  Luxury Villas Punta Skala.

646362298a2d3blobid0.jpg

Tento moderní a světlý přímorský resort nabízí řadu prvotřídních restaurací, včetně jedné oceněné hvězdičkou Michelin - TIAN am Meer - sezónní pop-up restaurace, stylové obchody, největší a nejkrásnější lázně v Dalmácii, moderní sportovní zařízení se 7 tenisovými kurty, celou nabídkou vodních sportů, nově otevřeným Health Clubem a Fitness na 800 m2 v klubu Fortis.

Nechte se hýčkat na jadranském pobřeží Zadaru s křišťálově čistou vodou, příjemným středomořským klimatem a dech beroucím výhledem na ostrovy Kornati a impozantní pohoří Velebit. Nejen atraktivní poloha, infrastruktura ani zařízení jsou jedinými důvody, proč navštívit Resort Punta Skala, ale i rozmanitost aktivních a zábavných akcí po celý rok.

Inspiraci najdete ve videu

JEDEN RESORT. NEKONEČNÁ DOBRODRUŽSTVÍ.
Sportovní nadšenci vítáni! V rezortu Punta Skala si můžete vychutnat 200 slunečných dní v roce a prozkoumat středomořské prostředí s venkovními aktivitami, jako je plavání, tenis, padel, fotbal, triatlonový trénink, cyklistick výlety, plážový volejbal, basketbal a nordic walking. Pokud dáváte přednost indoorovým aktivitám, naše fitness zóna nabízí celou řadu skupinových aktivit, jako je pilates, jóga, boot campy, HIIT tréninky a bowling. Navíc se můžete projet na kole, jít si zaběhat, vyzkoušet SUP nebo jízdu na kajaku

6463622d136b8obrazek.jpg

JEDEN RESORT. NEKONEČNÁ RELAXACE.
Vydejte se na cestu vnitřního klidu a relaxace a zažijte směs jógy a relaxačních programů na majestátním pobřeží Jaderského moře. Osvěžte a odpočiňte si v našem vodním světě a wellness centru o rozloze 8 000 m2.  Užijte si celou řadu vybavení, od bazénů a tobogánů až po sauny, turecké hammamy, masáže, procedury péče o obličej a procedury péče o tělo. Nechte své starosti unášet plaváním v našich vnitřních a venkovních bazénech, bazénech s mořskou solí a nekonečných bazénech. Přijďte si dopřát prémiovou  dovolenou do Falkensteiner Resort Punta Skala.

646361e0e94cfblobid0.jpg

JEDEN RESORT. NEKONEČNÉ CHUTĚ.
Punta Skala Resort je rájem pro milovníky jídla. Se svým nádherným výhledem na Jaderské moře poskytuje perfektní kulisu pro kulinářský zážitek. Vychutnejte si naše vynikající kulinářské zážitky a řadu možností restaurací! Ochutnejte různé mezinárodní a místní pokrmy, připravené z čerstvých surovin od místních dodavatelů.  Vychutnejte si v jedinečné michelinské hvězdami oceněné kuchyni  TIAN s vegetariánskou a veganskou kuchyní inspirovanou přírodou chorvatského pobřeží.  "TIAN Bistro am Meer" otevírá své brány znovu  v červnu v hotelu & Spa Iadera a nabízí rafinovanou, realistickou vegetariánskou a veganskou kuchyni.

64636185a0b36obrazek.jpg

JEDEN RESORT. NEKONEČNÁ RODINNÁ ZÁBAVA.
Chcete vytvořit trvalé vzpomínky pro svou rodinu? Náš výběr aktivit zaručuje nekonečnou rodinnou zábavu! Falkensteiner Family Hotel Diadora nabízí luxusní design a rušný koncept, který z něj činí jedno z nejzajímavějších míst na Jadranu. Family Hotel Diadora je místem pro mladé i dospělé hosty, zatímco děti mají velmi zvláštní prioritu. Od nové Falky Land, místa nekonečné zábavy pro děti s více než 750 m2 vnitřního a venkovního prostoru, až po rozsáhlou free play zónu a rodinný koutek s novými Multimedia Room a Cinema. Od jeslí pro děti, které zahrnují spací a kojící pokoj, až po úžasný nový prostor pro Falkies a Falkons s volným hřištěm a vyhrazenými prostory, kde jsou děti v bezpečných a kreativních rukou animačního týmu. Dospívající budou mít výbuch navštěvovat vzrušující workshopy STEM a laboratorní experimenty ve vědecké místnosti nebo v herní a zábavné zóně ve Fortis Clubu. Naše různé akademie jsou zde, aby spojily učení a zábavu! Ať už vaše dítě dává přednost náročným sportovním aktivitám plným adrenalinu nebo je spíše pro indoorovou zábavu, máme zábavné aktivity! 
Více se dozvíte na: Family Hotel Diadora.

646361d67790bobrazek.jpg

64635f65adaa3obrazek.jpg