O loučení trošku jinak nám napsala čtenářka Věrulinka. Některá loučení by radši nezažila, což určitě pochopíte, když si přečtete následující příspěvek.

Máte pravdu, milá Věrulinko, člověk nikdy neví, co se stane... Moc Vám děkuju za příspěvek a přeju hezký den.


Zdravím a přeji krásný den Vám všem.

Dnešní téma mě zaujalo a musím se přiznat, vehnalo mi slzy do očí hned po ránu. Asi se ptáte proč, ale jsou loučení, kdy nevíte, jak vše dopadne, vysvětlím.

Když měl manžel první mrtvičku, se kterou jsem se setkala poprvé, nevěděla jsem co vše obnáší, nebo lépe řečeno, může obnášet. Po příjezdu záchranky jsem vše vnímala jakoby v mrákotách, ale probral mě lékař, který mi oznámil, abych nepočítala s tím, že manžel se mi vrátí takový, jaký byl.

Stála jsem jako přimrazená a jenom plakala, nebyla jsem schopná slova. Sanitka odjížděla, houkala a já tam stála na chodníku a pro slzy jsem neviděla, jenom jsem vnímala houkání sanitky.

Bože můj, co tím myslel lékař, jak se mi nevrátí, jaký byl, díky mé nevědomosti, co vše může nastat.

Šla jsem domů a přemýšlela, ale moje myšlenky byly neucelené.

Měla jsem volat do Motolské nemocnice až odpoledne, bože to byl dlouhý den s čekáním, co mi lékaři řeknou do telefonu.

Volám konečně a zpráva mě malinko uklidnila od lékaře. Manžel půjde na operaci večer, má cucek - krevní sraženinu v ruce, kterou musíme vyndat, volejte si nějak po 22 hodině. Volám, hurá, manžel je po operaci a spí, ráno mu přineste osobní věci. Ráno jsem vše dovezla, lékař mě pustil na pokoj a já vejdu, ale manžel nebyl na posteli, když v tom si před sebou tlačil kapačku na stojanu a ústa samý úsměv.

Sláva, manžel byl jako před mrtvičkou, vše dopadlo moc a moc dobře, jak mi lékař sdělil.

Druhé loučení jsem zažila letos v únoru, kdy mě opět manžela odvážela záchranka s druhou mrtvičkou, ale díky Bohu, byla lehčího průběhu, ale stejně, loučení bylo doprovázeno pláčem. Díky Bohu musím opět říci, manžel je jako byl.

Toto loučení, bych si ráda odpustila, raději bych se loučila, když jeden z nás pojede třeba někam na výlet, nebo do lázní. Ale stejně se loučíme spolu, i když manžel jede jenom nakoupit, jeden nikdy neví, co se stane. Prostě pusa to vždy jistí se slovy, miluji tě miláčku, vždy manžel vysloví a mě vždy vhání slzy do očí.

Zdraví Věrulinka a všem přeji jenom krásná loučení, i ty patří k našemu životu.

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne je: Jak snášíte odloučení od partnera?

  • Jezdí váš partner často pryč?
  • Nebo jezdíte někam vy?
  • Trávíte spolu dovolené, nebo jezdíte každý zvlášť?
  • Jak vyplňujete čas bez partnera?
  • Jak to snášíte?
  • Stýská se vám, nebo jste ráda, že máte chvíli čas pro sebe?

Napište mi, budu se těšit na vaše příspěvky. Jedna z vás zase může vyhrát, tentokrát je to speciální balíček: káva Douwe Egberts, tělový krém Aroma Ritual od Dermacolu a černé silonky House of Holland. To abyste si zpříjemnily čas strávený bez partnera. :-)

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, heslo je ODLOUČENÍ. Předem děkuju!

bal

Reklama