Máte problémy se zrakem? Mhouříte oči, abyste vůbec přečetla nápis na rohu ulice? Pak je návštěva očaře nezbytná.

Ale neděste se pokud odmítáte nosit brýle. Vidět dobře můžete totiž i bez brýlí a nejen to, můžete si změnit barvu vašich očí třeba každý den!

 

1•DAY ACUVUE® COLOURSTM  jsou první jednodenní barevné kontaktní čočky na světě.

 

Jsou ideální jak pro každodenní, tak i pro příležitostné nošení. Chystáte se na večírek, do divadla, či do kina? Pak neváhejte a vyzkoušejte tuto novinku!

Nejenže neuvidíte místo filmu jen podivné šmouhy, ale dokonce i oslníte společnost svým výjimečným pohledem.

 

Že nepotřebujete korekci zraku, ale přesto byste ráda měnila barvu svých očí? I v tomto případě sáhněte spolehlivě po 1•DAY ACUVUE® COLOURSTM .

 

1•DAY ACUVUE® COLOURSTM jsou k dispozici v praktickém 10ti kusovém balení a v pěti úžasných krycích odstínech: safírové, kaštanové, šedé, medové a zelené.

Díky unikátní technologii Colours-Wrapped-In-Comfort™ jsou barevné pigmenty uzavřeny uvnitř čirého materiálu kontaktní čočky. Barva se tak nikdy nedotýká očních tkání a čočka je

dokonale hladká a pohodlná.

 

Můžete si nejen vybírat barvu svých očí podle nálady či podle barvy svého svetříku, ale ještě poskytnete svému zraku ochranu před UV paprsky!

 

Zapomeňte i na speciální roztoky a pouzdra. Kontaktní čočky 1•DAY ACUVUE® COLOURSTM  ráno použijete a večer prostě vyhodíte!

 

1•DAY ACUVUE® COLOURSTM  jsou kontaktní čočky navržené pro vás, pro váš pohodlný životní styl. Vyzkoušejte a sami uvidíte.

Více informací o kontaktních čočkách značky ACUVUE® a 1•DAY ACUVUE® COLOURSTM najdete na www.acuvue.cz .

Reklama