Zdravím, Radime!

Už to vypadalo, že můj příspěvek k dnešnímu tématu bude obsahovat jedinou větu ,,Ne, akty nefotím a nefotila jsem.“ Pak jsem si ale uvědomila, že jednu fotku, na které jsem úplně celá nahá, přece jen mám. Ale nepošlu! :-)

To jsem byla sotva pár měsíců na světě, když mě maminka vzala k fotografovi, tam mě svlékla do naha a nechala pózovat. Vznikla z toho jedna jediná fotografie, na které je vidět, že mě fotograf ani to divné okolí nijak moc nezaujali, směju se tam na někoho mimo záběr a velmi tuším, že je to na mámu, která na mě dělá kdovíjaké tajtrdlíky. Žádné další nahaté fotky nemám :-) , asi jsem začala být ostýchavější.

Tak snad radši k tomu početí. Můj přítel kdysi dělal brigádu, průvodcoval chvíli na jednom hradě. Zajímavé to bylo. Měli jsme tím pádem možnost prohlédnout si hrad opravdu důkladně... a kdyby jen prohlédnout. :-) Myslím, že ty staré zdi už hodně dlouho nezažily to, co zažily tenkrát. Možná se i lehce rděly... Počít jsem tehdy sice nepočala (přece jen to vždycky nejde hned, i když bychom nebyli proti), ale i tak to stálo za to. :-)

El.


A výborně, ozvala se nám Elfos!

Nahota není špatná a neměla byste se nám za ni stydět! Na stranu druhou kdybychom tu uveřejnili inkriminovanou fotku, budou nás žalovat z dětské pornografie, což si nemůže magazín dovolit. A co se týče toho hradu... Já kdybych mohl vyprávět... Jéje!:-)

A co vy a akty? Pochlubte se nám, čekáme na ně netrpělivě na adrese redakce@zena-in.cz!