sex

Že už váš milostný život není, co býval? Nemusí to být zrovna věkem nebo přitažlivostí vašeho partnera. Stačí se podívat kolem sebe. Vsadím se, že právě teď najdete aspoň pět zabijáků touhy. A ložnice, ačkoliv je to paradoxně nejběžnější místo pro akt lásky, je takových zabijáků plná. Nevěříte? Zkuste si představit tuhle situaci:

Procházíte do ložnice. Za nepříjemného skřípotu za sebou zavřete vrzající dveře. Za jejich matným sklem vás z druhé strany pozoruje v lepším případě pes, v tom horším různě odrostlé děti. Rozsvítíte a na malou chvíli vás oslepí oslnivé světlo zářivky.

Mezi čtyřmi chladně bílými stěnami váš pohled patrně padne nejprve na neustlanou postel, která je zpola zaplněná ozdobnými polštářky a plyšáky, kterých se prostě nehodláte vzdát. Pak na noční stolky, na nichž se kupí z jedné strany odborné knihy a ze strany druhé lifestylové časopisy, zbytek zaplňují sklenice s vodou. V rohu tiše přetéká koš s vypraným prádlem a nad ním se vítězoslavně tyčí žehlicí prkno. A ze stropu zase zatéká voda od sousedů. Vypadá to na další slušnou plíseň.

Zkusíte zapnout televizi, kde právě běží přímý přenos fotbalového utkání. Zase ji vypnete. A zkusíte raději pustit hudbu. Z hi-fi věže se ovšem ozvou Šmoulové, protože si vaše dítka zapomněla odnést oblíbené cédéčko. Přeladíte na rádio, kde zrovna běží jakýsi pořad o nevěře a do toho pouští Metallicu.

Až teď si uvědomujete vůni elektrického osvěžovače vzduchu, která byla zprvu příjemná, ale pozvolna se stává těžší a těžší, až vás z ní nakonec rozbolí hlava. Zeleň v téhle místnosti pomalu začíná tvořit prales. Chvíli přemýšlíte, jestli si na cestu k posteli nevezmete mačetu. Místo toho raději jdete zkontrolovat, zda je tarantule vašeho partnera stále ve svém teráriu na poličce.

Cestou ještě posbíráte pár jeho ponožek a pohozené pyžamo. Stáhnete zaprášené žaluzie a narovnáte malovaný portrét svého pradědečka, který vás stále sleduje svým přísným pohledem.

Představila jste si tohle všechno opravdu živě? Tak teď se upřímně zamyslete a řekněte: Měla byste po to všem ještě chuť na nějaké erotické hrátky?

Malý návod, jak dostat do ložnice více erotiky, jsme pro vás připravili ZDE.

Kolik zabijáků touhy obsahuje vaše ložnice?

 

 

Reklama