Ještě pár dní a budete si moci oddychnout a také se konečně dotknout televizního ovladače a nedej bože, dokonce i zmáčknout nějaký ten knoflík! Fotbal vás nebaví. Nerozumíte mu, a ani nechcete. Jenže váš partner se na něj může v televizi dívat od rána do večera. A nejen na fotbal, za chvíli je tu letní olympiáda, a i tady je přece třeba být takzvaně v obraze. Nechápete, že na hod koulí se dá dívat i dvě hodiny v kuse? Co s tím? Vyměnit partnera? To opravdu nemusíte. Stačí přece, když si zapnete druhou televizi. Jenže co dělat, když je výběr kanálů omezený. Navíc jich většina teď v letním období donekonečna pouze opakuje staré díly seriálů či všemožné letité filmy, na které se sice rádi občas znovu podíváme, ale které jsme viděli snad už stokrát. I tady však existuje jednoduché řešení.

 

Sport pro něho, seriály pro vás

Pokud nemáte přístup ke kabelové televizi, a zatím ani k digitálnímu vysílání, a přesto chcete víc než čtyři programy, můžete zkusit televizi z telefonní zásuvky, tzv. O2 TV. Vysílá díky nové digitální technologii a získáte s ní až 63 programů ve výborné kvalitě obrazu i zvuku. Partner jistě ocení speciální balíček sportovních kanálů, vy naopak třeba přístup do TV Archivu, díky kterému můžete sledovat díly oblíbených seriálu a další vybrané pořady až 7 dní zpětně. Oba dva pak můžete vybírat nejžhavější filmové novinky ve virtuální videopůjčovně Videotéka, která právě nabízí např. oscarové snímky Once a Ďáblova dílna nebo kinohity Mr. Brooks či 88 minut.

 

Nerušeně na své obrazovce

Mít tohle všechno na dvou televizích ale bude stát strašně peněz, můžete namítnout. Nebude. Poslední novinkou, kterou nyní O2 TV nabízí, je sledování rozdílných programů na dvou různých televizích. Stačí, když si za poplatek 50 korun měsíčně pořídíte O2 TV Multi a všechny programy a přístupy do Archivu či Videotéky můžete využívat na dalším televizoru. Vy si nerušeně vychutnáte velký výběr seriálů, filmů či dokumentů a vaše polovička může u druhé obrazovky nadskakovat nadšením nad vstřeleným gólem.

 

Podívejte se na www.o2-tv.cz a uvidíte samy, co všechno vám tato digitální televize může nabídnout.
Reklama