Mrazivé počasí v posledních týdnech má vliv i na naše zdraví. Kromě rýmy, kašle a nachlazení nás mohou ohrozit i bolesti v podbřišku a záněty močových cest, které známe především my, ženy. Proto je dobré myslet na prevenci a kromě teplých ponožek mít po ruce nový Urinal od společnosti Walmark. Tento doplněk stravy má od minulého roku inovované silnější složení s kombinací čistých výtažků z brusinek NutriCran® a CystiCran® pro ještě lepší preventivní účinek na močové ústrojí.

Původcem bakteriálního zánětu močových cest jsou nejčastěji bakterie Escherichia coli, které se běžně vyskytují ve střevech. V případě, že se dostanou do močových cest, začnou se množit a zatěžovat náš imunitní systém. Výsledkem je pak časté močení provázené pálením a bolesti v podbřišku či bedrech.

Kombinace extraktů z brusinek NutriCran a CystiCran, kterou nyní nabízí přípravek Urinal, zabraňuje uchycení bakterií na stěnách močových cest. NutriCran je extrakt z brusinek ve formě koncentrované sušené šťávy, CystiCran je vysoce koncentrovaný výtažek z brusinek velkoplodých. Užívání Urinalu je proto nejlepší prevencí vzniku tohoto zánětlivého onemocnění. Nové složení navíc nabízí také snadnější užívání. Před zánětem vás ochrání tři tobolky denně.

  • UrinalUrinal - doplněk stravy pro pravidelnou péči o močové cesty. Každá tobolka obsahuje kombinaci látek NutriCran® a CystiCran®, což jsou čisté výtažky z brusinek velkoplodých. Tyto látky pomáhají zabraňovat uchycení bakterií na stěnách močových cest a následně je vyplavovat ven z organizmu. V jedné denní dávce přípravku Urinal, což odpovídá třem tabletkám, se skrývá tolik účinných látek, jako v 57 300 mg čerstvých brusinek.

o Urinal je k dostání v balení 30 tobolek za 197 Kč, 60 tobolek za 347 Kč vč. DPH.

  • UrinalUrinal Hot Drink - doplněk stravy, který obsahuje extrakt z brusinek ve formě koncentrované sušené šťávy. Je ve formě prášku, který se rozpustí v horké vodě. Je určen pro všechny, kterým dělá problém polykat tabletky. V jedné denní dávce přípravku Urinal, což odpovídá třem sáčkům, se skrývá tolik účinných látek, jako ve 30 000 mg čerstvých brusinek.

o V balení najdete 12 praktických sáčků za DMOC 235 Kč vč. DPH.

  • UrinalUrinal Akut - tento doplněk stravy nabízí první pomoc při velmi náhlých a silných potížích s močovými cestami. Přípravek má nyní inovované složení s aktivní složkou CystiCran®. Jde o silně koncentrovaný výtažek z brusinek velkoplodých, který má absolutně nejvyšší koncentraci brusinek na trhu. Nový Urinal Akut® má příznivý účinek na močový systém obvykle již od prvního dne podání přípravku. V jedné tabletce přípravku Urinal Akut se skrývá tolik účinných látek, jako ve 338 400 mg čerstvých brusinek.

o Urinal Akut je k dostání v balení 10 tablet za DMOC 199 Kč vč. DPH.

Další doporučení při léčbě:

  • Dostatečně pijte, nejlépe čistou vodu, vhodné jsou i urologické či bylinné čaje.
  • Vyvarujte se kořeněných jídel a pití kávy a alkoholu.
  • Dokud nebudete v pořádku, zůstaňte v klidu a v teple.
  • Věnujte zvýšenou pozornost intimní hygieně.
  • Noste vhodné teplé oblečení (v zimě zapomeňte na „bokovky“ a holá záda!).
  • Užívejte doplňky stravy s obsahem brusinek - spolehnout se můžete na přípravky Urinal, Urinal Akut nebo Urinal Hot Drink.

Produkty řady Urinal obsahují pouze bezpečné přírodní látky, nemají žádné vedlejší účinky a lze je užívat dlouhodobě, i jako prevenci. O problematice potíží s močovými cestami se dozvíte více na www.uroinfekce.cz

Reklama