Otevřená rtěnka, zlomená tužka na obočí nebo rozsypaný pudr se rovná skoro katastrofě, kterou jste možná někdy zažily. No řekněte, chtěly byste si to zopakovat? Tak vidíte. Kosmetická taštička je prostě nezbytností, která do kabelky právem patří.

m

Pro ty, co se vůbec nelíčí a nepotřebují žádné šminky, bude tento článek asi bezpředmětný. Ale upřímně řečeno, nevěřím tomu, že by se tady nějaká taková žena našla. Alespoň lesk na rty, rtěnku, pudřenku či tvářenku má ve své „povinné“ výbavě snad každá. O zrcátku či hřebenu ani nemluvě. Být hezky upravená je samozřejmost, která vyžaduje průběžnou „kontrolu“ i během dne.

A kam nejlépe takové věcičky uložit než do kosmetické taštičky? Přece byste je nenechaly „válet“ jen tak na dně kabelky?

Kosmetická taštička udrží vaše kosmetické nezbytnosti nejen v čistotě, ale i v přehledném pořádku. Je stejně důležitá, jako peněženka, nebo pouzdro na doklady.

A kromě toho, že je praktická, by mohla být i hezká. No jen se přiznejte, kolikrát za den ji vyndáte na světlo boží. Ušmudlané cosi, s ošoupanými rohy, by vám udělalo akorát tak ostudu.

Jak by měla správná kosmetická taštička vypadat?

  • Měla by být barevná, aby se nám ve tmě kabelky dobře hledala
  • Z příjemného a dobře udržovatelného materiálu
  • S omyvatelnou podšívkou
  • S vnitřními přihrádkami pro přehlednost
  • Uzavíratelná

Není toho málo, že? Ale možná máte ještě větší nároky. Třeba vám nesmí chybět pilníček na nehty, nůžtičky, pinzeta, lak na nehty, nebo dokonce náplast na puchýře či minišitíčko?

Svěřte se nám. Co v kosmetické taštičce nesmí chybět a bez čeho se naopak obejdete.

foto: neceser.cz

Čtěte také:

Reklama