Už Coco Chanel o špercích mluvila jako nejlepším doplňku pravé dámy. A od momentu, kdy nedostáváte kapesné od rodičů, chodíte do práce, vyděláváte si své vlastní peníze, anebo jste zkrátka dospěly do věku, kdy vám záleží na tom, jak vypadáte a čím se zdobíte, je ideální čas koupit si šperk, na který budete opravdu pyšná. Kvalitní, nadčasový a takový, co po pár dnech nošení nezezelená nebo nezrezne. Šperk, který bude možná malou (nebo větší) investicí, ale přesně ten, co vám připomene, že je naprosto v pořádku nečekat na takový „kovový“ dárek od muže, ale umět si jím udělat radost sama.
Jaké šperky by tedy měly být ozdobou vaší šperkovnice?

Výrazný prsten

Nemusí mít kámen nebo vás svou vahou stahovat k zemi. Bohatě postačí jen zajímavé řešení kroužku, kombinace zlata a stříbra nebo masivnější vzhled. Přesně takový prsten se bude skvěle vyjímat sám na ruce s perfektní manikúrou, anebo v kombinaci s jemnějšími kroužky.

Něco sentimentálního

Na některých špercích je nejlepší jejich původ, důvod, proč jste si je pořídily nebo kdo vám je dal. Přesně takového kousku si ze šperkovnice budete vážit nejvíce. Může to být vintage prsten po babičce, první dárek od partnera, náramek od maminky nebo řetízek s přívěskem, který jste si pořídila za svou první výplatu.

Elegantní hodinky

Jednoduché ocelové náramkové hodinky vypadají při práci elegantně a profesionálně. O víkendu vám zase připomenou, že je zábavné kombinovat různé styly a trendy.
Ať už si vyberete čtvercový nebo kulatý ciferník, nezapomeňte ho vybírat tak, aby byl úměrný velikosti vašeho zápěstí.

Diamantové náušnice

Diamanty jsou krásné, mají svou historii, nikdy nevyjdou z módy a hodí se ke každé ženě. Nemusíte do nich však nutně investovat statisíce. Raději do šperkovnice zařaďte decentní malé diamantové náušničky ve tvaru pecky. Budou dokonale pasovat k jiným náušnicím a trendu více dírek v uchu.

Jednoduchý zlatý náramek

Tenké jemné řetízkové náramky vlastní určitě každá žena. Přidáte-li k nim jeden větší a výraznější náramek, vykouzlíte skvělé kombo, které bude pasovat i k vaším ocelovým hodinkám. Jednoduchý zlatý náramek můžete ale nosit i samostatně nebo na stejné ruce jako zmiňované hodinky.

Také si přečtěte:

Reklama