Opět o sobě dává vědět, řeč je o létu, které se ještě ke svému konci očividně nechystá. V příštích dnech nás čekají krásné a teplé dny, proto se pojďme společně podívat na etno kousky, které jdou spolu ruku v ruce se žhavým létem. I známé ženy tyto kousky milují, inspirujte se od nich.

df
Heidi Klum je opravdu nádherná žena, která si může dovolit cokoliv. I přesto, že by mohla mít mini šaty, sáhla raději po over size velikosti šatů právě s etno vzorem, které jí moc sluší. Navíc v horkých letních dnech jsou jistě díky střihu velmi příjemné.

etno
To zpěvačka Fergie zvolila delší top, ale také s etno vzorem. Ač džínsy v teplých dnech asi nejsou nic moc pohodlného a vzdušného, pokud vyrazíte někam do víru nočního velkoměsta, rozhodně s tímto outfitem nešlápnete vedle. My bychom však sáhli po výraznější kabelce, třeba taková oranžová by nebyla vůbec špatná.

ds
Jessica Alba byla při výběru střídmější, ale kabelku má parádní, nemyslíte? Taková pestrobarevná kabelka, třeba právě ve stylu etno, rozsvítí i sebenudnější outfit.

sd
Ač Paris Hilton dobrým módním vkusem neoplývá, spíše ji můžeme vidět oblečenou jako holku od kolotoče, co prodává prodlouženou jízdu na kačerech, tentokrát se jí to povedlo. Dlouhé šaty s průstřihy na bocích se hodí nejen na pláž, ale i na procházku či nákupy. Navíc barvičky i střih se perfektně hodí pro teplé letní dny.

Čtěte také:

Reklama