Dobrý den, milé ženy-in,

tak abych pravdu řekla, nemám žádný vyhraněný typ, který by se mi líbil, nebo podle něhož bych si vybírala mé partnery... Je nejspíš hodně žen, které si vždy přály, aby je „unesl" opálený kus chlapa (nebudu specifikovat jestli modrooký, černovlasý nebo blonďák, protože každé se líbí něco jiného). Já jsem si odmalinka myslela, že mě právě unese ten černovlasý, s tmavými vlasy a opálenější - zkrátka takový ten jižanský typ (nejlépe Ital) by se mi líbil... a výsledek? Všichni moji dosavadní partneři měli blonďatou hřívu a byly to poněkud světlejší typy... Ale co tu budu tak zdlouhavě rozebírat vzhled, vždyť krása je tak pomíjivá... je přeci tolik dalších věcí, kvůli kterým se nám muži líbí...

Mě například mohou muži okouzlit tím, jak se chovají. Pro mě je to asi jeden z nejdůležitějších bodů mužské krásy". Můj přítel mě dostal" na to, jakým způsobem se ke mě hned na první schůzce choval - milý, jemný, starostlivý (starostlivost o mě mi třeba prokázal tím, že měl strach, abych dojela v pořádku, abych zavolala až se vrátím, tuto vlastnost mi prokazuje až dodnes v různých situacích...). Velmi se mi líbí, když muž navenek působí tak, že je ženě oporou a ochráncem - ať fyzickou i duševní - na to navazuje to, že mě zajímá i to, když muž je uvnitř jemný a má také svoje chvíle, kdy se ženě vypovídá a otevře se se svými vzpomínkami, náladami atd. - nemám ráda, když si chlap hraje na drsňáka a přitom na to nemá!

Hodně o muži vypovídá i jejich pomyslná slupka - do čeho se obléká, jak má upravené nehty atd... nemusí to být zrovna nějaký metrosexuál ve vyžehlených hadrech od Versace a s pěstěnými nehtíky, ale mám moc ráda, když z muže vyzařuje čistota - no řekněte, když Vám přijde vymydlený a vyvoněný muž z koupelny - nesežrala byste ho? Já teda ano! Určitě lepší, než když si představím nějakého smažku", který se týden nemyl, svrbí ho všechno a všude, v dredech má nějaké ty breberky... no a dál ani nebudu snad zacházet :-))).

Jak přísloví ale napovídá - člověk by neměl opouštět někoho pro toho, kdo se mu líbí jen svou fyzickou krásou - ta se časem vytratí - svaly opadnou, na vyhlazené pleti se objeví vrásky a zůstane jen ta krása duševní, i když ani ta není zárukou - ale co je v životě zaručené...

Krásný den přeje Trpajzlig


Děkujeme za krásný příspěvek :).

Tak to mě přitahují i pořádně zpocení kovbojové, načichlí koňma, kravama a kouřem ohně :). Ale je pravda, že nemytou smažku" bych tedy nemusela :).

Jací muži působí na Vás? Kdy Vám i krásní muži připadají nejkrásnější? Co si Vás na mužích spolehlivě získá a co Vás naopak odradí? Máte nějakého oblíbeného herce nebo milovaného hrdinu?

Napište mi o tom na redakce@zena-in.cz!

Reklama