„Pokud chcete rozesmát Boha, řekněte mu o svých plánech,“ řekl Woody Allen. Pravdivá slova, že? S tímto výrokem by jistě souhlasila i Lenka. Ta se dozvěděla, že je těhotná, měla nejlepšího chlapa, kterého si mohla přát a těšila se na perfektní rodinný život. Jenže dnes je tomu přesně naopak.

Chodili spolu rok a půl, když Lenka otěhotněla. Byla nadšená, jelikož si myslela, že má pomyslného prince na bílém koni. Tolik ho milovala. Začali plánovat zářnou budoucnost, ale později z úst Lenčina přítele vyšla slova, která ji zasáhla jako šípy z kuše. Od té doby ho nenávidí. Nejhorší je, že čeká jeho dítě. „Byla jsem ve čtvrtém měsíci, když vyšel s pravdou ven. Nevěřila jsem tomu, co mi řekl. Bylo to tak absurdní. Do teď to nechápu,“ prozrazuje Lenka.  

gay

„Řekl mi, že už to dál tajit nemůže. Je gay,“ právě tyto slova poslala Lenku na kolena. „Nechápala jsem. Vždyť tomu nic nenasvědčovalo. Byl to chlap ve všech ohledech, absolutně žádná zženštilá stránka. A sex? Ten byl normální. Jenže jsem měla nejspíš růžové brýle, přes které jsem neviděla onu drsnou realitu.“

Mohlo by vás zajímat:

Lenčin přítel jí řekl, že i přesto se o ně chce postarat, touží být synovi tím nejlepším tátou. Ta o tom nechce ani slyšet. Je zlomená. „Nechápu, jak mi mohl, tak dlouho lhát. Nechci ho vidět. Jestli si myslí, že když mi nechá byt, vše je zapomenuto, plete se. Absolutně nevím, co si mám počít. Budu zanedlouho máma a otec mého dítěte je najednou gay. I přesto, že už to jsou tři měsíce, stále se na něj strašně zlobím.“ ukončuje vyprávění Lenka.

Zdroj fotografií: www.shutterstock.com

Čtěte také:

Reklama