Zdravíme naši čtenářku s přezdívkou Ula, která se s námi podělila o svůj názor v dalším příspěvku k dnešnímu tématu. Souhlasím s Vámi Ulo, že sluníčko má na dobrou náladu opravdu velký vliv. Já mám taky hned usměvavou náladu, když vylezou první jarní paprsky. Držím palce, ať vás optimismus neopouští!


Milá redakce,
je pravda, že nám v naší krásné zemi vládne tzv. „blbá nálada“, ale já to vůbec neřeším. Od přírody jsem velký optimista a dokážu se velice rychle otřepat z různých nepříjemných chvil a zážitků, protože jsme tady na světě jenom na chvíli a nemá cenu se zbytečně trápit a stresovat věcmi, které stejně nezměníte.
Vždy, když už mám splín na duši, tak si vylezu nanějakou vysokou rozhlednu, rozhlédnu se po kraji a zjistím, že ty starosti, které mám, jsou vlastně malicherné. S odstupem času se na všechno dívám jinak, člověku totiž zatím vychladne hlava... jinak s tím se člověk už musí narodit. Z mých tří dětí je prostřední chlapeček a má přímo moji povahu, vysmátý, pohodář, s ničím si nedělá hlavu, a tak to má být.
Když jedu do ciziny, třeba do Itálie, je tam úplně jiná atmosféra... úsměv, radost, pohoda. U nás v republice snad každý stále řeší peníze, nemoce, jak ho každý štve... hodně často to je opravdu negativní... když někdo něco dobrého vykoná, vyhraje, dostane... hodně často se to bere se závistí. Je to v nás zakořeněné a je to škoda...
Venku krásně svítí sluníčko, je jaro a jestli jste se ráno vzbudili a vstali, tak je to známka toho, že začal další krásný den, který by bylo škoda jen tak projet... Mějte se pěkně.

Ula

Text neprošel redakční úpravou


Jsme opravdu tak „smutní“, upjatí a negativní, jak nás občas vidí cizinci, nebo nám křivdí? A jak vůbec vnímáte samy sebe, milé dámy? Co vaše rodina a příbuzní? Smějete se často, nebo spíš nadáváte na všechno okolo? Napište mi o tom a podělte se o své názory a postoje k českému naturelu

Své příspěvky posílejte na e-mail:redakce@ zena-in.cz

Autorka nejlepšího příspěvku tentokrát získá knihu Jany Abelson Tržilové VZPOMÍNKY OBYČEJNÉ ŽENY aneb Hledání toho pravého a čisticí pleťové mléko značky Nivea Visage.

vzpominky

Reklama