My POWER is… paletka očních stínů
Beran, Lev, Střelec – patří k ohnivým znamením a jsou považování za extrémně nadšené, vášnivé a vtipné. Jejich výběrovou barvou je “červená”, což se odráží také v paletce očních stínů Fire, která přesvědčí intenzivními teplými oranžovými a červenohnědými odstíny. Vodní znamení Rak, Štír a Ryby jsou citlivé, intuitivní a kreativní. Modré a tyrkysové odstíny tak vyjadřují jejich emoční hloubku a jsou hlavní barvou paletky očních stínů Water. Uzemněný, věrný a soustředěný – to jsou typické rysy Býka, Panny a Kozoroha. Tyto vlastnosti představují jedinečný zelený tón a přírodní zemité nuance paletky očních stínů Earth. Znameními zvěrokruhu vzdušného živlu jsou Blíženci, Váhy a Vodnáři. Jsou brilantní, zvědaví a nezávislí – pro tyto znaky byla vytvořena paletka očních stínů Air s odvážnými zlatými tóny i jemnými nude odstíny. Každá ze čtyř malých paletek obsahuje celkem devět vysoce pigmentovaných práškových očních stínů s matnými a kovovými texturami s drobným lesklým efektem, které se snadno mísí na víčku.

Přibližně 134 Kč*

My POWER is… rtěnka
Tahle super lehká a vysoce pigmentovaná rtěnka poskytuje intenzivní matný finiš s dlouhotrvající výdrží. Je dostupná ve čtyřech odstínech, které lze perfektně nakombinovat s odpovídajícími paletkami očních stínů: Tmavě červená pro prvek ohně, jasná červeno-růžová pro sílu vody, teplý odstín symbolizuje zemi a intenzivní bobulovitý tón doplňuje element vzduchu.

Přibližně 64,90 Kč*

My POWER is… mlha na obličej
Čtyři hydratační mlhy na obličej intenzivně zvlhčují pokožku a optimálně ji připravují na make-up. Každá má samostatnou vůni, která odpovídá prvkům přírodních živlů a obsahuje drahé kameny, které mají pozitivní vliv na náladu. Zatímco ametyst ve spreji Fire má uklidňující účinek, přírodní křišťál v mlze Water uvolňuje negativní pocity a soustředí se na vlastní energii. Sprej Earth s aventurinem má uzemňovací účinek a pomáhá získat novou důvěru. Růžový křemen v mlze Air zase podporuje sebelásku.

Přibližně 109 Kč*

Reklama