Přeji všem krásný den,
 
také bych se s vámi ráda podělila o svou radost.
 
Chodila jsem s bývalým přítelem přes 6 let a bylo dobře i zle, ale bohužel bylo více těch zlých chvil než dobrých, neměla jsem u něj žádnou oporu, kterou člověk někdy potřebuje a bylo mi s ním pokaždé větší smutno, než když jsem byla sama.
 
Náš vztah vedl ke konci jen jsem si dodávala odvahu mu řict, že už je konec, protože si nemáme navzájem co nabídnout, když jsem v tu dobu potkala svého nynějšího přítele. Velmi mi pomohl a ukázal mi, že dokáže být vrbou i mužem, který se postaví problému čelem. S mým bývalým jsme se rozešli v dobrém a dodnes jsme přátelé a jsem moc ráda, že se už ani jeden neplácáme ve vzathu, který neměl budoucnost a oba si momentálně žijeme životy, které nám vyhovují.
 
S přítelem momentálně plánujeme na příští rok svatbu. Sice je vše zatím v začátcích, ale líbí se mi, že přijde se svým vlastním názorem, vyslechne si můj a poté může debatovat o + a - jednotlivých nápadů. Miluju jeho náruč, protože se u něj člověk cítí v bezpečí a bez problémů. Je to sluníčko, kterému nemůžu vyčíst ani odložené ponožky, protože je to pečlivka a vše má srovnané a uložné na svém místě.
 
Je velmi zvědavý a má rád vše pod kontrolou, tudíž si opravdu můžu užívat toho pocitu, že jsem slabší a křehčí stvoření (někdy toho využívám, ale vzhledem k tomu, že jem býk, si nejraději všechny věci dělám sama :o)).
 
Miluje nakupování, tak se mi ještě nikdy nestalo, že by nervozně najížděl do spolunakupujících či přešlapoval u kas. Je to prostě miláček a momentálně nosím pod srdíčkem naše miminko.
 
Tak doufám, že dopadne vše dobře a budeme příští rok tři + 2 hafani :o))


Ryta

 Milá Ryto,
děkujeme za příspěvek i za fotografii, ( váš přítel je fakt sympaťák) a přejeme hodně štěstí i do budoucna
Reklama