to si myslí čtenářka s nickem Kytinkak a za svým názorem si stojí. A nejen to, dokonce se ve svém příspěvku zamýšlí i nad mužským holením.

Hezké ráno všem a posílám svůj příspěvek na téma holení.

Holit nebo neholit?

To je totéž, jako se ptát třeba zda jít nebo nejít nakoupit, nebo se obtěžovat do práce, nebo raději sedět doma.

Dnes je na trhu tolik druhů na holení, že se nemůžeme vymlouvat, že holení došlo. Já bych bez oholeného podpaží a noh asi ven nevyšla. Prostě si myslím, že je to povinnost moderní ženy.

Prostě někdy to záleží jen na naší vůli nebo odporu, jindy na tlaku zvenčí, který je u každého z nás jiný, a to nejednou přímo diametrálně.

A tak se někdo holí dnes a denně, ať už má nebo nemá tuhle potřebu.

Třeba proto, že ho to škrábe samotného nebo že jen s tváří jako dětská prdelka, může dosáhnout polibku od své vyvolené.

A asi úplně nejhůř je na tom chudák nápadník, který se jde poprvé představit matince své vyvolené a potenciální tchýni, kterému je kvalitní oholení tak kladeno na srdce, že nakonec s tváří plnou šrámů vypadá ještě odpudivější než kdyby byl jako Rumcajs.

Jiný se potom holí méně často a moc tomuhle počinu nedá. Holí se, aby se neřeklo, nebo ve chvíli, kdy se ho začíná okolí příliš stranit. Protože nikdo nechce být sám. A ve chvíli, kdy se mu začnou lidé vyhýbat velkým obloukem nejen po setmění, se nad sebou zamyslí. Ale jinak si šetří žiletku a chodí obvykle s tváří jako struhadlo, v domnění, že se jedná o znak mužnosti.

A je na každém z nás, jak se k tomu to problému, co s chloupky postaví.

Vaše Kytinkak

Já jsem u mužského holení benevolentní. Dokonce se mi líbí i mírně zarostlá a škrábající tvář. Pokud má chlap volno, nevidím důvod, proč bych ho honila ke každodennímu holení

Jak se na to díváte vy, milé ženy-in? Můžete se klidně vyjádřit i k chlapskému holení, ale to bych radši nechala jako samostatnou kapitolu. Dnes bych se raději věnovala jen holení, které se týká nás žen. Děkuji vám za příspěvky, na které se budu těšit na adrese: redakce@zena-in.cz

 

Reklama