cl.jpg
Foto: Shutterstock

Více než měsíc poté, co měl na HBO Max premiéru poslední díl série A Jak to bylo dál…, přišlo oznámení, že se chystá druhá řada. Oznámilo to HBO a producent Michael Patrick King v prohlášení uvedl: „Jsem potěšený a nadšený, že mohu vyprávět další příběhy o těchto živých, odvážných postavách, které hrají mocní a úžasní herci. Jsme všichni nadšení.“

Na svém Instagramu zprávu potvrdila i představitelka Carrie herečka Sarah Jessica Parker, která sdílela fotku z premiéry první řady a dala k ní popisek sezóna 2. Zatím ale není jasné, jestli se do druhé řady vrátí všechny hlavní postavy z té první. Vše bude ještě otázkou vyjednávání.

Na konci posledního dílu první série se dala Carrie dohromady se svým kolegou z rádia, dá se tedy očekávat, že další řada bude tento vztah rozvíjet. Některým fanouškům původního Sexu ve městě, kteří věří na zázraky, svitla naděje, že by se do seriálu mohla vrátit Kim Cattrall jako Samantha Jones. Přestože svou účast v první řáde razantně odmítla. Scenáristé ovšem její postavu nenechali zemřít, pouze odejít do Londýna a s Carrie alespoň komunikovala prostřednictvím SMS zpráv. 

Zdroje: HBO, Glamour Magazine, Vogue, Instagram