Pro všechny odvážné, mladé věkem i duchem je připravena designérsky pojatá kolekce 4 nových stylingových produktů. Odvážný design v letních barvách a s účesovými „smajlíky“ a svěží vůně Zingy Hair sjednocují hlavní motto celé kolekce: „new look“.

V lásce, ve válce a v módě je vše dovoleno, říká parafráze slavného citátu. A skutečně. Dávno se nenosí stejný účes ani stejné šaty. Heslem naší doby je „být sám sebou“. Oblečením, líčením, účesem dáváme světu najevo, kdo jsme, kým chceme být a třeba i to, jakou právě máme náladu. Nové účesové trendy proto umožňují obrovskou variabilitu, od naprosto přirozeného vzhledu až po odvážné kreace nebo dokonalý „chaos na hlavě“. Účesy  volně mísí etno a glamour styl, street módu teenagerů s výčesy ve stylu 60tých let. Trendy znamená vypadat stylově pro každou příležitost, měnit svou image podle potřeby a nálady. Nové účesové směry vyžadují také nový styling. Takový, který vlasy nejen tvaruje, fixuje, dodává jim požadovanou texturu a styl, ale zároveň vlasy chrání a pečuje o ně.

Nová stylingová kolekce od Lybaru představuje 4 úplné stylingové novinky, vytvořené přímo „na míru“ trendovým účesům. 

twist&curl styling mousse – stylingová pěna pro dokonalé vlny, lokny a kudrny. Ocení ji rovnovlásky i majitelky vlnitých a kudrnatých vlasů. Twist&curl pěna totiž nejen podrží tvar přirozených či vytvořených vln, ale také vlasy dokonale chrání před účinky tepla a před ztrátou elasticity. Takže krásné a lesklé vlny vydrží o hodně déle.

hot iron styling mousse – speciálně vyvinutá stylingová pěna pro žehlení a narovnávání vlasů. S pomocí hot iron pěny a fénu nebo žehličky dokážete rychle zkrotit neposlušné vlasy, kudrny či nepovedenou trvalou do absolutně hladké podoby. A bez poškození teplem, přesušení vlasů nebo ztráty přirozeného lesku.

chunky styling glue – tak to tu ještě nebylo! Stylingové lepidlo pro volný účesový styl. Pro definitivní tvar, zdůrazněnou texturu účesu nebo absolutní chaos. Vydrží cokoliv až do dalšího mytí. A navíc lze kdykoliv přetvarovat.

free style constructor spray – horký favorit této kolekce. Constructor spray můžete použít do vlhkých nebo suchých vlasů, jednoduše přetvarovat prsty nebo žehličkou. Teplem zesílíte fixační účinek, za studena zase více zdůrazní texturu účesu. Malý chameleon pro vlastní styl proměn.

Všechny 4 novinky ze stylingové kolekce od Lybaru jsou dodávány na trh ve velikosti 150 ml a zaplatíte za ně asi 70 Kč. Určitě je seženete od srpna ve všech velkých drogeriích a hypermarketech v České republice.

lybar new look – je to na hlavu...

soutěž:
Osamělost –
cvrček v klícce
na stěně.

Reklama