Je to malé, svěží a voňavé! Vejde se do kabelky, a tak vím, že když to budu potřebovat, bude na místě, které nosím vždy s sebou. Co to je???

Značka antiperspirantů Rexona nyní nabízí řešení pro všechny ženy, které touží zachovat si pocit svěžesti a čistoty v každém ročním období.
Nová Rexona ministick má stejné složení jako klasická Rexona stick, ale překvapí svou skladností a lehkostí. Proto se pohodlně vejde nejen do každé kabelky, ale i kapsy.

Letní horké měsíce způsobují, že naše tělo produkuje více potu než obvykle.
Moderní dynamické ženy preferují strávit svou dovolenou aktivně, ať už při sportu, na horách nebo v některé přímořské oblasti. Ani ony však v tento čas nemusejí ztrácet pocit svěžesti a čistoty, neboť antiperspirant nyní mohou mít jednoduše u sebe. Právě pro ně je řešením Rexona ministick, která zajistí dokonalou ochranu proti pocení po celých 24 hodin a díky své „velikosti“ (váží pouhých 10 g) ženy ani nepocítí, že ji nosí celý den s sebou.

Pokud se jim do kabelky vejde zrcátko, vejde se tam i nový ministick.
Ministick je díky svému rozměru ideální pro cestování, jeho pevný uzávěr zajistí, že ostatní věci v cestovním zavazadle zůstanou v bezpečí.

V současnosti jsou trhu tři varianty Rexony ministick, takže každá spotřebitelka si může vybrat tu, která jí bude nejvíce vyhovovat.

· Rexona Active ministick obsahuje přírodní antioxidanty, které zabraňují tvorbě a oxidaci potu. Je vhodná pro ty, kdo potřebují maximální ochranu i během velmi náročných aktivit.

· Rexona Oxygen ministick díky svému složení poskytuje celodenní ochranu a pocit svěžesti. Je určená ženám, které mají rády příjemnou a svěží vůni.

· Rexona Cotton Dry ministick obsahuje speciální výtažky z bavlny, které působí velmi citlivě na suchou pokožku.

Používání deodorantů a antiperspirantů se stalo nedílnou součástí každodenní osobní hygieny. Proto Rexona nabídla jednoduchý prostředek, jak ji zajistit v průběhu celého dne na výletě či dovolené.

Doporučená maloobchodní cena všech variant Rexona ministick je 19,90 Kč.