Ten dělá to a ten zas tohle, hlavně když je spokojený. Šárku (28) ani ve snu nenapadlo hledat v nabídce práce asistentky nějakou záludnost. Že však nejde pouze o administrativu, zjistila až záhy.

Ten inzerát na práci se nijak neodlišoval od ostatních. Která asistentka také není časově flexibilní a jazykově vybavená ředitelova pravá ruka? Poznámka, že může jít i o čerstvou absolventku, už jen dodala Šárce odvahu k poslání životopisu. Až na druhém pohovoru z mého potenciálního zaměstnavatele vypadlo, že hledá asistentku se vším všudy. Tedy včetně intimností, jestli mi rozumíte. Některá by se možná urazila, co že si to o ní myslí, ale já spíše ocenila jeho přímočarost. Pořád lepší říct narovinu, o co mu jde, než aby pak obtěžoval zaměstnankyni, která o tom nemá ani ponětí,“ vypráví mladá dívka, která se rozloučila s příslibem, že si vše musí ještě rozmyslet.

office

Zdroj fotografií: www.shutterstock.com

„V té chvíli jsem to plácla jen proto, abych nepůsobila trapně. Ani v nejmenším mě nenapadlo jeho neslušný návrh akceptovat. Jenže doma se mi to rozleželo. Šéf nevypadal špatně, ba naopak, a já zrovna s nikým nechodila. Jaká byla pravděpodobnost, že bychom si spolu něco začali v případě, kdybych nastoupila a on svůj požadavek nevyslovil? Upřímně, celkem velká. Jen mi nepřišlo zrovna košer, že bych za to měla brát peníze. Ale nakonec, proč nespojit příjemné s užitečným? Spolkla jsem falešnou hrdost a místo vzala,“ přiznává Šárka, která si na plat rozhodně nemohla stěžovat.

Zajímá vás, jak vypadá její běžný pracovní den? Z valné většiny se neliší od běžné sekretářské práce. Jen několikrát do týdne udělá šéfovi radost i jinak, než pečlivě sepsaným obchodním dopisem. Když má čas a chuť, máme sex přímo v jeho kanceláři, jen málokdy zamluví i hotel. Většinou jde ale o klasické rychlovky, nebo jen orální sex. Vždycky si tak zlepšuje náladu třeba po náročném jednání. A víte co? Mě to s ním baví! Jenže nedávno se vyskytl zádrhel. Já se seznámila s fajn klukem,“ krčí rameny a netají se svou bezradností. Není si totiž jistá, zda má ve své práci pokračovat, nebo dát výpověď.

Nechci ho hned na začátku podvádět, ale je to vůbec nevěra? Vždyť jde o mou práci a každý se přece nějak živí. Tedy ne že bych se někomu zrovna s tímhle chlubila. Zkrátka mě trochu hryže svědomí a já zatím vůbec nevím, jak se rozhodnout. Tak dobře placené místo se totiž naskytne jednou za život,“ dodává Šárka.

Čtěte také:

Reklama