Většina hereček na otázku, jaká je jejich role snů, odpovídala mnohokrát a vlastně ji už tak trochu nemůžou vystát. Ani od Marie Doležalové na ní zatím nepadla odpověď. To se ale změnilo. Herečka ze seriálu Kafe a cigárko, který běží na internetové televizi Stream.cz, konečně vyřkla nahlas své skryté ambice.

dd

Mnoho kolegyň z brandže chce hrát buď mrchy nebo oduševnělé ženy, které inspirují svět. To se ale netýká Marie, která je nejen herečkou a bloggerkou, ale nutno dodat že už i skvělou tanečnicí.

Jak to tedy má s vysněnou rolí? „Žádnou nemám. Je to vlastně trochu nepokorné, diktovat si, co bych chtěla hrát. Všechny role, co mi osud přihrál, vždycky vyjadřovaly mě a to, co se mi dělo v životě, takže spíš vyčkávám a nechám se překvapit,“ po chvilce ale dodává: „I když jedna vysněná by vlastně byla. Chtěla bych hrát Baby, kdyby se v Čechách točil remake Hříšného tance. Jenomže jsem trochu těžká na tu legendární zvedačku.“

ss

Je jasné, že Marie už dlouho nesedí v koutě českého showbusinessu a svého tanečního partnera, kterým je i jejím partnerem životním, má také. Že by role Baby vlastně tak trochu vystihovala její vlastní život? Co víc by si tedy úspěšná Marie mohla přát?

„Tajně sním o tom, že se budu muset kvůli roli třeba ostříhat, nebo naučit džudo,“ směje se Marie.

Co vše ale musí herečka podstoupit, než se dostane do světel reflektorů, kamer a na divadelní jeviště? To sledují statisíce diváků internetové televize Stream.cz v seriálu Kafe a cigárko, který je natočen podle stejnojmenného blogu Marie Doležalové.

 

Reklama