Také rády mlsáte? Nemůžete odolat sladké chuti? Trápíte se, protože máte strach o svou štíhlou linii??? Pak máme pro vás tip, který vás nemusí vyvádět z míry, že si jej nemůžete dopřát! Je to skvělá zmrzlina!

 

 

Objevili jsme pro vás nové zmrzliny od Algidy plné mléka - Buuu a Mini Buuu. Lahodné pochoutky, které obsahují celých 70 % mléka, jsou k dostání v kombinaci vanilka/kakao nebo vanilka/jahoda. S jednou zmrzlinkou vaše dítě získá až 15 % doporučené denní dávky kalcia, a navíc si můžete být jistá, že Buuu ani Mini Buuu neobsahují syntetická aromata a barviva. Zmrzlinky s pomocí bláznivých kraviček na obalu určitě zaženou každou bolístku.

 

Zmrzlina Buuu, doporučená maloobchodní cena 11 Kč.

 

Náš tip: Zmrzlinu můžete bez výčitek vyzkoušet i vy sama. Příjemně nás překvapilo, že Mini Buuu má jen 158 kJ a Buuu 255 kJ. Dezert, který má méně kalorií než jablko, si určitě můžete dovolit.

 

Zmrzlina Mini Buuu, doporučená maloobchodní cena 7 Kč.

S Algidou víte, co jíte

 

Víte, kolik kalorií, kolik cukrů a tuků obsahuje která zmrzlina? Znáte její složení? Pro Vaši snadnou volbu a orientaci pro Vás Algida připravila 2 novinky.

Na všech nových obalech pamlsků Algida najdete přehlednou tabulku výživových hodnot. Zkoumání mini písmenek pod lupou odzvonilo.

 

 

Na obalech novinek Algida Buuu, Mini Buuu a Chuť léta se navíc objevují nutriční ikonky, které naznačují obsah některých látek.

 

Soutěžit můžete ZDE

 

Reklama