Čtenářka LudPa myla okna u celé rodiny - u tchýně, babičky a teď i u maminky. A jak píše - když si najdete důvod, ani mytí oken nemusí tak vadit.

A neplatí to jen o mytí oken... Milá LudPa, moc Vám děkuju za příspěvek a přeju, ať se maminka brzy uzdraví. Hezký den!


Hezký den.

Posílám svou trošku do mlýna - jak se říká. Mytí oken je asi můj osud. Mám na tom ale svůj velký podíl. Nerada se hrabu v hlíně. Takže u tchýně jsem myla její i má okna a ona hopsala po zahradě. Mamka byla sice spokojenější, ji práce na zahrádce bavila, mě mytí oken budilo ze sna. Ale byl „v chaloupce“ klid. Pak onemocněla má babička. Jezdily jsme jí se ségrou pomáhat. Sestra uklízela a já myla okna. Tady se musím pochválit. Ne, že bych zrovna skákala radostí, ale nevadilo mi to. A teď bohužel onemocněla maminka. Situace se opakuje. Sama nabízím mytí oken a v duchu tajně doufám, jak naivní dítě, že když bude přes okna více slunce, maminka bude zdravější. Čeká mě to umývání co nevidět. Svá okna nechám tak, prd na nich záleží. Když si najdete důvod, ani mytí oken nemusí tak vadit.

LudPa

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Mytí oken

  • Kolik máte doma oken?
  • Kdo je u vás doma myje?
  • Myjete okna sama, nebo si na mytí najímáte nějakou firmu?
  • Jak často okna myjete?
  • Čím je myjete? Máte nějaký speciální postup, starý recept, který funguje, aby na nich nebyly šmouhy?

Napište mi, těším se na vaše příspěvky! Jedna z vás získá tematickou cenu - uklízecí prostředky Clin, kde najdete i sprej na mytí oken.

clinclinclin

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, heslo je OKNO. Předem děkuju!

Reklama