Přestože čtenářka Bugy tvrdí, že je těžké vybrat jen jediný záběr na zahrádku (a my s ní v tomto souhlasím), podmínky dnešního tématu jsou neúprosné. A tak si prohlédněte fotku, kterou Bugy zaslala...

Jak vypadá zahrádka čtenářky Bugy? To si můžete prohlédnout na následující fotografii!
Téma dne: Vyfoťte zahrádku!


Milá redakce,
vyhlášené téma bude mít určitě velkou odezvu a bude těžké tu nej zahrádku vybrat.
Zrovna tak je těžké zvolit jen jediný záběr na zahrádku.
My bydlíme v řadovém domku. U něho je dvorek a zahrádka pak je ve vyšší úrovni terénu. Původní dvůr byl betonový, nevypadal přívětivě. Paktický byl tak na klepání koberců. Část ještě zabírala stavba staré prádelny.
Postupně se nám ten nehostinný prostor podařilo upravit. Takže dnes je v něm posezení, pergola s vínem a pohled do zelené zahrádky. Občas grilujeme, ale častěji než mohutný krb využíváme z praktických důvodů malý litinový gril za pár korun.
Proč mám svou zahrádku ráda?
Fotka je ze dveří kuchyně a jídelny. Mně ten pohled ven těší po celý rok.

zahradka

Zdraví,
Bugy

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 17. května 2011: Vyfoťte svou zahrádku

Všechno kvete, pučí, bzučí a zpívá - je tu květen a v zahradách nastalo to nejbarevnější období.

  • Pochlubte se svou zahrádkou a vyfoťte ji!

Ano, ano, vyfotografujte k dnešnímu tématu svoji zahrádku a pošlete mi ten obrázek v elektronické podobě do redakce. A pozor! Chci jen jeden obrázek - ten nejkrásnější pohled na vaši zahrádku. K obrázku mi připište, co přesně na něm je a proč se vám tenhle pohled tolik líbí. To všechno zašlete na redakční e-mail 17. května 2011 do 15.00 hodin.

Nejkrásnější zahrádku ocením malým dárkem, totiž knížkami Zahradničení s měsícem od Reginy Engelkeové a Velká kniha o bylinkách od Jekky Mcvicarové z (oba tituly vydal Knižní klub).

zahradniceni bylinky