V dnešní době je vzhled velmi důležitý, což potvrzuje stále více lidí, kteří sledují módu. Každý chce vypadat a cítit se skvěle od hlavy až k patě. A chcete-li vypadat módně, není nic důležitějšího než úžasně vypadající oblečení. Zájem o nejnovější módu nebyl nikdy tak velký jako dnes: Všichni chtějí držet krok s přehlídkovými moly a zajímají se o to, co nosí celebrity. Nyní nadšení pro módu následuje i značka Silan od firmy Henkel ČR, která uvádí na trh Silan Feel Fashion – svůj módní příspěvek k řadě aviváží Silan Aroma Therapy. Tato novinka jistě přiláká každého, kdo se rád cítí stylově.

Nová aviváž Silan Feel Fashion rozšiřuje řadu produktů Silan Aroma Therapy. Nejenže Silan Feel Fashion vypadá v nové černé láhvi se zlatým uzávěrem přitažlivě, ale navíc se řídí také nejnovějšími trendy vůní. Obsahuje vybrané ingredience a nejjemnější vůně, díky nimž bude vaše oblečení dlouho fantasticky vypadat, vonět a bude příjemné na dotek. Jedinečná receptura této aviváže obsahuje vzácné výtažky z perel, které se často používají i pro výrobu špičkových kosmetických přípravků pro péči pokožku a vlasy. Perly jsou po celá staletí symbolem extravagantního životního stylu a smyslu pro přepych. Nacházejí se v lasturách ústřic a trvá celé roky, než vyrostou. Navíc se hledají velmi obtížně, což ještě více přispívá k jejich vzácnosti.

Nový Silan Feel Fashion najdete v nepřehlédnutelné a atraktivní černé lahvi se zlatým uzávěrem. K dostání je od února 2009 v různě velkých baleních – 1 l za 69,90 Kč, 1,5 l za 84,90 Kč a 2 l za 129 Kč.

Pokud chcete probudit vaše smysly a zároveň nechat vaše prádlo prostoupit fantastickou měkkostí a jedinečnou vůní, zvolte některou ze sedmi variant řady Silan Aroma Therapy:

Ø  NOVINKA: Silan Aroma Therapy Feel Fashion
Nový Silan Aromatherapy Feel Fashion s moderní směsí výtažků z perel a lákavou vůní magnólie přiláká každého, kdo se chce ve svém oblečení cítit dokonale.

Ø  Silan Aroma Therapy Feel Attractive
Silan Aromatherapy Feel Attractive s exotickou vůní nádherných orchidejí a výtažkem letních růží zajistí, že se v šatech budete cítit skvěle a navýsost pohodlně. Svou inovativní novou zlatou lahví a mimořádně intenzivní vůní vyvolává Silan Feel Attractive pocit fyzické a duševní pohody, uspokojení a smyslnost.

Ø  Silan Aroma Therapy Feel Fun
Silan Aromatherapy Feel Fun myslí na mladší generaci. Nabízí esenci tropického ovoce a třešňových květů a najdete jej v nové trendy růžové lahvi, která bere zábavu naprosto vážně!

Ø  Silan Aroma Therapy Feel Soft
Silan Feel Soft s jedinečnou esencí uklidňujícího lotosového květu způsobuje, že se tělo i duše uvolní díky neuvěřitelné hebkosti a pocitu vnitřní harmonie. Hledejte jej v nové, zářivě modré láhvi a připravte se na nepoznané zážitky nadpozemské hebkosti.

Ø     Silan Aroma Therapy Feel Relax
Delikátní směs esenciálních olejů z levandule a vanilky v aviváži Silan Aroma Therapy Feel Relax je určena k navození chvilek naprostého klidu a uvolnění – k úniku z náročného dne.

Ø     Silan Aroma Therapy Feel Sensual
Díky smyslné kombinace olejů z ibišku a růžových květů nabízí Silan Aroma Therapy Feel Sensual svůdnou dámskou vůni dokonalou pro zvláštní romantické chvíle.

Ø     Silan Aroma Therapy Feel Energy
Silan Aromatherapy Feel Energy se svěží vůní grapefruitu a limetky dodá prádlu pocit zábavy a štěstí, díky němuž den začne a skončí s úsměvem a vitalitou.

Značka Silan nabízí široké spektrum různých vůní, které prádlo provoní na dlouhou dobu. Vybrat si může opravdu každý podle svého vkusu a nálady.

Portfolio aviváží Silan Classic:

  • Silan Fresh Iris přináší vašemu prádlu hebkost a dlouhotrvající květinovou vůni fialových kosatců Iris a svěžest horského vodopádu.
  • Silan Fresh Breeze – dodá vašemu prádlu hebkost a svěží vůni letního vánku kombinovanou s vůní čerstvých květů.
  • Silan Sunny Fresh – vaše prádlo bude po použití této aviváže hebké a při každém přivonění vám připomene svěží letní ráno.
  •  Silan Rain Fresh – propůjčí vašemu prádlu na dlouhou dobu příjemnou hebkost a neopakovatelnou svěží vůni, kterou je prostoupena příroda po dešti. 

Více na www.silan.cz