Od redakce obdržela nízkosacharidové potraviny KetoMix a návod, jak dietu správně držet. Všechno ostatní už bylo na její vůli. A musíme říct, že se do toho vrhla s velkou vervou. Za 8 týdnů shodila neuvěřitelných 18 kilo. Pojďte se nechat inspirovat jejím příběhem, který dokazuje, že proteinová dieta KetoMix opravdu funguje.
5f06eb4879fe9obrazek.png

Jitka H.

  • Věk: 44 let
  • Původní váha: 110 kg
  • Výška: 173 cm
  • Jitka za 8 týdnů zhubla 18 kg

Když jste se přihlásila do naší výzvy, vážila jste 110 kg, jak jste na tom po 8 týdnech s proteinovou dietou?
V současné době mám 92 kilo. To znamená mínus 18 kilogramů. Přepočteno na centimetry: pas -13 cm, boky -12 cm a stehna -8 cm.
5f06eba6168b8obrazek.png

Jak vnímáte změnu své váhy? Jak se vám změnila postava?
Necítím se tak nafouklá a konečně vypadám, že mám pas :-). Jsem šťastná, že se mi začínají objevovat víc ženské tvary. A díky dostatečnému příjmu tekutin nemám těžké a oteklé nohy.

Máte ze své změny radost?
Ano, je skvělé se cítit jako ženská.

5f06ebbf6596cobrazek.pngKoupila jste si nové oblečení?
Shozená kila mě přiměla k tomu si koupit nové kalhoty, protože ty staré mi byly prostě velké. Hurá! Z velikosti 48 a XL jsem na 44 a L. Velikost M by mi také byla, ale výškově je krátká, takže zůstávám na L.

Budete hubnout dál?
Ráda bych se dostala na vysněnou metu a to je 85 kilo. Takže v hubnutí chci určitě pokračovat. Byla jsem 8 týdnů v první fázi – to znamená, že jsem jedla pouze potraviny KetoMix a povolenou zeleninu. Teď plánuji na dva týdny  pauzu a pak se chci k první fázi ještě na 4 týdny vrátit. A až pak až přejít do druhé fáze, kdy už si kromě tří KetoMix jídel budu moci dávat denně další dvě běžná jídla. Tedy samozřejmě taková, které odpovídají dietě – tedy maso, sýry, vejce. Snad se to povede.

Co na vaše úbytky váhy říká vaše okolí? 
Většinou souhlasně přikyvují a chválí změnu.

Jste ráda, že vás bylo ve skupince víc a vzájemně jste se podporovaly?
Bylo fajn si s „holkami“ vyměňovat poznatky a hlavně recepty na keto jídla a zlepšováky.
Ještě jednou: Gratulace Katce k miminku.

5f06ebdd091d1obrazek.pngCo byste vzkázala čtenářkám, které chtějí také hubnout? Jakou máte zkušenost s KetoMix dietou?
Jděte do toho. Výhodou je rychlá příprava i v časově náročném zaměstnání. Jídla jsou chutná, neměla jsem s ničím problém. Naučila jsem se dostatečně pít a pravidelně jíst. Dřív u mě totiž nebylo výjimkou v práci nejíst třeba šest hodin.

Jaké máte plány do budoucna? Na co se chystáte a těšíte?
Jak jsem již řekla, chystám se zhubnout ještě alespoň 7 kilogramů. Kromě toho se ale těším na to, že  na dovolené se nebudu bát  ukázat v plavkách. Se znovuotevřením tělocvičen a fitness jsem se rozhodla začít chodit pravidelně, a pokusit se zpevnit hlavně břicho a zadek. Pak to bude ještě lepší a budu spokojená. Syn bude příští rok maturovat, takže moje velké přání je si váhu udržet, abych mu na plese nedělala ostudu.

Jitce gratulujeme a přejeme jí, aby její váha vydržela a aby zhubla ještě další kila, která si přeje.

To, že KetoMix dieta není jen o pití koktejlů, se všech pět hubnoucích přesvědčilo na vlastní kůži. Dlouhého vyvařování se ale bát nemusíte. Sama Jitka říká, že jí na dietě bavila rychlá příprava jídel a to i těch, které si sami vylepšíte.

Recept: Cuketa s houbami. Inspirujte se ZDE

„Hubneme s KetoMix“: Jitka miluje zpívání a těší se jak zhubne

Všechny články s vybranými čtenářkami najdete v našem speciáluHubneme s KetoMix“ na této stránce.

Naše články:

Reklama