Čtenářka DeV nepíše ani tak o neshodě v seu, jako o jeho nemožnosti. Před nedávnem totiž na něj neměli dostatek soukromí. Partnerovi to sice nevadilo, ale jí to mnoho vzrušení nepřinášelo...

Dovedete dojít k vzrušení, když víte, že jsou za zdí rodiče, sourozenci či sousedi? Přečtěte si příspěvek čtenářky DeV k dnešnímu tématu...


Dobré do/odpoledne :)

Už jde naštěstí o problém z „minulosti“ (tak půl roku), takže už na to jenom vzpomínáme a občas se zasmějeme.
Byl to problém „je s kým, je kdy, ale není kde“ :) Přes 2 roky, co jsme byli spolu, jsme bydleli oba u rodičů (přítel v bytě 2+1, já v rodinném domě). Měl svůj pokoj, já svůj, ale i tak to nebylo ono. Přítel až tak moc nechápal, proč mi to tak vadí, jsme v pokoji přece jenom my, ale vysvětlete mu to. Já vedle ségru, on vedle rodiče... no, ne moc vzrušující situace, abych si to až tak úplně mohla užívat. :) (taky jde o to, že budu asi trochu hlučnější, takže i proto jsem s tím měla problém) :)) Když jsem se soustředila, abych neudělala hlasitější vystoupení, tak jsem z toho moc neměla.

Sem tam vrznutí postele, smích... no, asi nikomu nedošlo, co se tam může odehrávat :)

Jak já se těšila, až někam vypadneme... na víkend, na dovolenou... to jsme se snad ani nepoznávali, co v nás je a co vydržíme :))

Ale asi to bylo tím, že jsem se pořád tak museli držet a pak prostě svoboda.

Už těch pár měsíců... to je něco... ta volnost... to „neohlížení se na třetí osoby“ (sousedi se nepočítají, ti mi tak nějak nevadí) :)

Nejhorší snad bude, až někdy příjdou děti, to bude „omezení“ nanovo :)

Jinak co se týče mluvení/nemluvení, co se líbí/nelíbí... spíš já byla ta, která s tím začala... a už s tím problém nějak není.

Něco, co by bylo zvláští pro toho druhého a ten druhý zase odmítal, to se u nás neděje. Jsme na tom podle mě stejně. (nebo se zatím nezmínil o nějaké zvláštní „úchylce“) :)

Takže shrnutí: budeme asi normálně milostně harmonický páreček, který si vychází sexuálně vstříc, jak jen to jde :)

Ať se večer daří a nejsou neshody, dámy :)
(já nic, vstávám zítra 3:30, to má drahá polovička teda smůlu) :)

DeV

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou redakce.

Téma dne 22. 2. 2013: Neshody v sexu

  • Máte s partnerem nějakou milostnou, nebo i sexuální neshodu?
  • Je něco, co dělá při milování a vy to nemusíte? Nebo vyžaduje praktiky, které nechcete?
  • A co z opačného pohledu, nemá váš partner rád v sexu něco, co vás naopak děsně bere?
  • Bavíte se o takových věcech otevřeně, nebo si je neříkáte?

Své příspěvky k tomuto tématu zasílejte na e-mailovou adresu redakce (viz níže), a to nejpozději 22.2.2013 do 15.00 hodin. Protože jde o citlivé téma, vyhlašuji možnou nickovou anonymitu, v takovém případě podepište příspěvek slovem Anonym a do závorky pod tento podpis napište svůj nick, který nebude zveřejněn (slouží jen pro případ získání dárku). Vaše příspěvky ať jsou dlouhé alespoň jako tento odstavec textu, tedy pokud chcete mít šanci na získání pěkného dárku, totiž deskové hry Hříšná Jenga od Albi.

jenga

Reklama