Kateřina patří mezi pamětnice našeho magazínu. Po odchodu“prudiček“ se jí ulevilo. Je první pořádnou vlašťovkou k dnešnímu tématu.

Ahoj Radku i celá redakce.
 
Dnešní téma je opravdu zajímavé a jsem sama zvědavá jaké reakce to rozpoutá. 
Já na internet chodím  hlavně za zábavou (občas potřebuju nějakou radu), takže hledám stránky kde se budu bavit, kde se mi bude líbit, kde nebudou prudiči. Protože život je už tak složitý a těžký, že nač si ho kazit diskusí pod články.:-)
Váš magazín mám ráda a jsem už jeho dlouholetou členkou, i když nyní pod jiným nickem. Přežila jsem s Vámi novou verzi ž-in, i když se mi zprvu moc nelíbila. Ale přineslo to své ovoce, notorické prudičky odešly jinam.

 Na diskuzích mi vždy vadí právě ty paní chytré, co si myslí, že snědly Šalamounovo h...o, a ví všechno líp. Někdy mi přijde, že mají opačný názor jen tak pro zábavu, aby se odlišovaly, nebo si tím léčí svůj komplex.

Obrázek dítěte?

Proč matku i dítě neroznést na kopytech, jak je dítě ošklivé, ušmudlané, upatlané a vůbec proč ho tam vlastně  dává (je to třeba soutěž o fotku s dítětem), že má vůbec tu drzost ta matka si myslet, že její dítě je hezké a něčím jedinečné.....
Popravdě, to je přeci každé vlastní dítě.  A ta co tvrdí, že se nerozplývala nad vlastním potomkem tak podle mého kecá. Každé  matce se zdá její dítě jedinečné. Ano nemusí se mi to dítě líbit, ale proč to psát tak drsně? To raději nenapíšu nic. Proč ji hned urážet? Uvědomí si diskutérky jak moc to může tu matku ranit? Ted budou jistě psát...když neumí snést kritiku, tak at sem tu fotku nedává...ale to přeci není o tom snést kritiku. To je o určitém taktu, který by snad každá z nás mohla mít v sobě. Opravdu byste ji to řekli face to face? Ono „papír“ snese hodně a určitá anonymita dává lidem křídla:-) Někdo mě naštval? Štve mě můj vlastní život? Tak zprdnu  matku a její dítě na netu...jo to jsem ale odvaha....
Někdy nechápu proč tyhle zaryté odpůrkyně  dětí a jejich matek vůbec lezou do toho článku, když je to přeci nezajímá, ekluje se jim to a podobně. Proč tam vlastně lezou? Aby pak mohly rejt? Je to jejich koníček?

Tohle je přeci ženský server a mě se líbí, že je tam všehochuť, od miminek, po dovolené, přes sexuální hračky po vztahy. Když mě ten článek nezajímá už podle názvu, tak ho neotevírám.
Když se mi nelíbí třeba styl emo, tak ten článek ani nenavštívím, nezajímá mě, ale zajímá mě třeba výlet, tak kliknu...ale abych lezla do článku o stylu emo, a pak tam měla výjevy typu jak je to hnusné, ubohé, odporné a jak se mi to ekluje....Proč??? 

Někdy to opravdu nechápu. A tak je to tu se vším...roznesem těhotnou, roznesem pejskařku, kočkomilku, jen tak ze zábavy...proč?
Proč se nemůžeme v internetovém světě chovat slušně?

Každý má právo na svůj názor, ať už je jakýkoli, ale je opradu nutné hned urážet, ponižovat, vysmívat se?
Není život příliš krátký na to,abychom si ho otravovaly? 
Nemůžeme mít ten net prostě jen jako příjemnou zábavu? Složitosti budu řešit v reálném životě, v tom nereálném se chci bavit. Má to být relax a pohoda. A ne pruda.

Raději už skončím, na tohle téma by se dalo psát mnohem víc, ale už tak jsem se nějak rozvláčnila:-) 
Jen ještě poslední, přimlouvám se, buďme k sobě slušní a tolerantní, život pak bude hezčí. 


Pěkný den,
 Kateřina 


Děkuju Kateřino za Váš příspěvek k dnešnímu diskusnímu tématu. Rozumím Vám. Otázkou je, co vlastně lidi na diskusích zajímá a láká. Zda to není právě ta konfrontace, ten souboj, to dokazování si, jsem lepší, dostala jsem ji…

Dnes máme téma internetové diskuse:

  •  Diskutujete ráda?
  • Něco, někdo vám v diskusích vadí?
  •  S kým a kde se vám nejlépe diskutuje?
  • Jste pro mazání příspěvků, nebo proti?
  • Jaká pravidla byste zavedla pro diskuse?
  • Je na internetu absolutní svoboda slova?
  • Pomohla vám diskusní fóra? ¨
  • Zažila jste na diskusích něco neobvyklého?
  • Vadí vám věčné rýpalky a příspěvky mimo mísu?

Témat, o kterých můžeme diskutovat je hodně. Tak sem s nimi:

redakce@zena-in.cz

Máte radikálně odlišný názor? Tak ho zformulujte a pošlete.

Reklama