My ženy budeme vždy s něčím nespokojené. Jednou máme sexu příliš, jindy málo, někdy je špatný, a tak bychom tu mohly být hodně dlouho. To je případ Terezy. Ta u předchozího partnera měla sexu poskromnu a vadilo jí to. Nyní má nového přítele a ten by nejraději souložil celé hodiny, to je ale také špatně.

„Můj poslední dlouholetý vztah byl skvělý, až tedy na intimní stránku. Bývalý byl „konzerva“ a dělali jsme to jen v posteli, a to navíc jak po dvaceti letech manželství. Později jsem od něj odešla a jedním z důvodů byl právě sex,“ vypráví Tereza. Sex má ráda, ale ani její nový přítel jí nedokáže vyhovět. „Zpočátku jsem si myslela, jak je to báječné, že je neustále nadržený. Po dvou měsících toho mám dost.“ Terezin partner je totiž neunavitelný. Chce to kdekoliv a kdykoliv.

Sexuální prožitek dosahuje maxima v našich představách. V praxi je poloviční.Giacomo Casanova

Zdroj: citaty.net

Pro Terezu je tohle „vražedné“ tempo už únavné. Bojí se o tom s partnerem mluvit, jelikož o něj nechce přijít. Kromě sexu jí totiž ve všem vyhovuje. „Kamarádky mi radily, ať počkám, že prý ho to postupem času přejde, jako každého, jenže já si tím nejsem až tak jistá. Nejhorší je, že kolikrát mu už ani nestačím. Po patnáctém čísle během jednoho dne už sotva můžu chodit.“

sex

Nenechte si ujít:


A to je další bod. Terezin přítel totiž není moc na něžnosti. „Kolikrát bez jakékoliv přípravy jdeme rovnou na věc. Vlastně je to docela časté. Přijde mi, že se bojí mě dotknout tam dole, jako by ho měla kousnout. O tom, že potřebuju trochu té romantiky, mu plánuji říct, ale nechci se zmiňovat o kvantitě našeho milostného života. Snad mají mé zkušenější kamarádky pravdu a postupem času náš sexuální život trochu přibrzdí. Samozřejmě jsem ráda, že ho přitahuji, že má na mě neustále chuť, jenže já už si připadám jako ta Anča, nafukovací panna.“ dodává Tereza na závěr.  

Čtěte také:

Reklama