affair

Existují věci, které jsou ve vztahu neomluvitelné. Nevěra je jedním z nich. Nebo se v některých případech přece jen pochopit dá? Tyto tři ženy jsou si jisté, že zrovna v jejich případě mimomanželský sex omluvit lze.

Marika (38 let): Konečně jsme si kvit

Nikdy by mě ani nenapadlo hledat si nějakou bokovku. Dokážu být věrná a vždy jsem si na tom nesmírně zakládala. S manželem žiju už devatenáct let a nikdy mě hříšné myšlenky nenapadaly. I když šancí bylo dost. Točilo se kolem mě mnoho mužů a ne všichni se drželi kvůli mému prstýnku zpátky. Jenže já je vždy odmítla. To až před rokem a půl jsem manžela poprvé podvedla. Bylo to přesně týden na to, co jsem byla blbou náhodou svědkem jeho avantýry. Až moc důvěrně se bavil se svou kolegyní. Jeho ruka na jejím zadku byla dost výmluvná. V zoufalosti jsem mu pak projela mobilní telefon a zjistila, že s ní skutečně spí. A tak mu to teď oplácím stejnou mincí. Už se nebráním neslušným návrhům mužů, kteří se mi líbí. Prostě si taky užívám. Manželství rozbít nechci kvůli dětem. A tak mám takhle alespoň pocit, že jsme si kvit. Ale to víte, šťastná z toho nejsem.

Alena (53 let): Ať si chátrá sám

Zpočátku našeho manželství jsme měli sex celkem pravidelně, většinou dvakrát až třikrát do týdne. Jenže s přibývajícími roky se intimnosti postupně vytrácely. Manžel všechny mé výzvy k milování hrál do autu a já zjistila, že jdeme do postele s bídou jednou za tři měsíce. Jenže když se s ním snažím o tom mluvit, jen se rozzlobí. Prý už nejsme žádní puberťáci, takže sex k životu nepotřebujeme. Možná tak on, já tedy rozhodně ano! Stará se na to vážně ještě necítím, nehodlám vyhasnout! No a tak když neuspěju doma, našla jsem si náhradu. Je to mladý kolega od nás z práce. A řeknu vám, je to s ním jako v pohádce. Jestli svého rozhodnutí lituji? Vůbec ne, abyste věděli. Sex k životu potřebuji, takže když mi ho můj muž nedá, musím hledat jinde. Je to jeho volba.

Kateřina (32 let): Neměl být tak zatvrzelý

Náš intimní život zničila manželova autonehoda. Skončil na vozíčku a od té doby jako muž nefunguje. Nejdřív jsem byla přesvědčená, že se nám to nějak podaří zvládnout. Vždyť jsou přece i jiné možnosti intimního soužití. Jenže to by se on nesměl zaseknout na tom, že je mrzák, a já si mám na to najít někoho zdravého. Samozřejmě jsem jeho řešení odmítla a snažila se dostat ho k odborníkovi, aby mu pomohl psychicky se přes hendikep přenést. Jenže pro něj byla i jeho návštěva nepřekonatelný problém. Vydržela jsem to bez sexu tři dlouhé roky. Pak mé strádání vyřešil milenec. Manžel samozřejmě nic netuší. Zlomilo by ho to ještě víc, i když mi takové řešení sám nabízel. Ale já vinu necítím, za mou nevěru může jeho sobectví a zatvrzelost.

Čtěte také:

Reklama