Nemyslíte, že je nejvyšší čas na jarní změnu? Vaše vlasy v zimě určitě strádaly a my máme pro vás nejen tipy na změnu účesu, ale také několik rad, co by vlasy po zimě potřebovaly za péči.
Vlasy v zimě trpí nepřízní počasí, smogem, nošením pokrývkou hlavy. Určitě se vám nyní zdají nelesklé, tvrdé, jakoby bez života. Co bychom tedy pro ně měli udělat?
Kadeřnice Marcela Patřičná z kadeřnického Art Studia (Spálená 16, Praha 1) vidí jako zásadní krok v péči o vlasy v zimě, které jsou oslabené ve střihu vlasů – vlasy je potřeba ostříhat či alespoň zkrátit konečky, aby se mohly pořádně nadechnout. Se střihem jde ruku v ruce nová barva či přeliv, pokud jsou vlasy barvené. Dále je třeba pro správný typ vlasů použít šampon spolu s kondicionérem, který je pro ně určen.
Značka Lybar doporučuje buďto šampon a balzám TREND (modrý proužek) v případě, že vlasy jsou barvené, po trvalé nebo zničené či narušené. Pokud nejsou, je tady šampon a balzám Volume (žlutý proužek) pro maximální objem účesu. Jestli Vás trápí lupy, pořiďte si šampon Balance (zelený proužek), který obsahuje účinnou látku proti lupům Climbazole.

Jaké doporučuje kadeřnice Marcela jarní účesy? Rozhodně provzdušněné a lehké. Pokud máte krátké vlasy, vašemu účesu prospěje, když si necháte konce vlasů protenčit, aby lépe držely tvar a použijete pro úpravu vlasů přípravky na zvětšení objemu (Lybar Volume) spolu se soft lakem na vlasy )Lybar Soft). Pro dlouhé vlasy naše odbornice doporučuje ostříhat konečky do jemných špiček. Pokud chcete být IN, vsaďte na moderní patku, která může mít asymetrický střih. Jako vhodným doplňkem jsou slušivé sponky, díky kterým určitě vykouzlíte účes po vzoru šedesátých let, který vás omladí a budete si připadat šik.
Jarní trend letošního roku jsou vlasy, které vypadají zdravě – jsou lesklé, pružné a hebké.

Nejlepší změnou je samozřejmě změna celého účesu. Pokud se nyní zúčastníte naší soutěže s Lybarem, můžete vyhrát celkovou proměnu celé vaší vizáže, účes vám vymyslí a vytvoří kadeřnice Marcela Patřičná z kadeřnického Art Studia a zkušená vizážistka, která vás nejen nalíčí, ale také poradí co vaší pleti prospěje. Proměna, která proběhla v únoru dopadla velmi pěkně, změnila čtenářku Zuzanu natolik, že z ní měla radost nejen ona, ale i celá její rodina. Můžete si ZDE přečíst, jak minulá proměna probíhala a jak na ní reagovaly ostatní čtenářky.

Pokud si chcete vytvořit jarní vzdušný účes, máme pro vás několik tipů od vlasové kosmetiky Lybar:
· Pokud jsou Vaše vlasy jemné, používejte pěnové tužidlo i lak na vlasy se středně tužícím účinkem (Lybar Soft – zelený proužek).

· V případě, že chcete, aby Váš účes získal lehkost a vzdušnost, ale rovněž potřebujete zvýraznit jeho tvar, použijte pěnový vosk Lybar, který lze používat na všechny délky vlasů. Nanášejte ho pomocí dlaní nebo prstů na celý účes nebo na jednotlivé pramínky.

· Vzdušný účes si vytvoříte taky pomocí řady Lybar Volume, která je označena žlutým proužkem a je určena pro maximální objem účesu.

Více o kosmetice Lybar naleznete na jejich hezkých stránkách: vlasy.lybar.cz