Konečně se dostáváme k dnešnímu prvnímu příspěvku. Napsala nám ho čtenářka lulieta, která má doma nejlepšího chlapa na světě. Proč? To už si můžete přečíst v této novince.

Tak to je ideální stav, milá lulieto. :-) Moc Vám děkuju za příspěvek a přeju krásný den.


Já vyloženě jeden typ muže nemám. Je mi jedno jestli je chlap hubený, tlustý, velký nebo malý, pokud má v oku „šmrnc“ a vyzařuje z něj sexapeel, vše ostatní už je nepodstatné. Ovšem je pravda, že mám slabost pro holohlavé chlapy. Nevím proč, ale ta „holohlavost“ mě prostě přitahuje. Ale doma mám samozřejmě muže, jemuž kdysi vlasy záviděla každá žena. Když jsem ho viděla poprvé, měl vlasy dlouhé až po pas, podíval se na mě těma svýma uhrančivýma očima a od té doby mé srdce patří jen jemu. Letos jsme spolu 10 let a jestli se od seznámení změnil? Změnil! Za 10 let se myslím změní každý ať chce nebo ne. Z jeho nádherných vlasů si nechal udělat dready, přibral, ale to jen díky mému kuchařskému umění, a to o něčem svědčí :-D Ale HLAVNĚ je to ten nejlepší otec na světě!

luli

luli

lulieta

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Jaký typ muže se vám líbí?

  • Máte svůj jeden typ muže, který se vám líbí?
  • Nebo je jich víc?
  • Líbí se vám malí, velcí, hubení, tak akorát, silnější, tlustí, svalovci...?
  • Jakého chlapa máte doma?
  • Změnil se váš partner od seznámení?
  • Jak moc?

Napište mi, budu se těšit na vaše příspěvky. Tentokrát na jednu z vás čeká tento dárek: Šampon pro barvené vlasy, rtěnka od Mary Kay a k tomu krásný růžový šátek.

muz

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz, a to až do dnešních 14.30 hodin, heslo je MUŽ.

Reklama