Moc zdravím všechny čtenářky i redakci Ž-in!

V tomto zamračeném počasí jste zvolili skvěle téma, které zahřeje u srdce místo sluníčka....:-)

Nemohu se s Vámi nepodělit o svém životě. Abyste správné pochopili - sama děti zatím nemám. Je mi 24, mám přítele, který je mladší a studuje vysokou školu. Na děti se chystáme za pár let. tzv. nebudeme mít "holé zadky"....... :-)

Je přece zodpovědné nejdříve připravit hnízdečko, než budeme mít mláďátka. A společné hnízdečko my zatím nemáme...

Ale co jsem Vám hlavně chtěla napsat, je to, z jaké rodiny jsem. My jsme doma tři, dva bratři a . Můj přítel je ze dvou děti, mladší sestru. Můj taťka je ze šesti dětí, nejmladší.  A moje mamka - ta je, a teď se podržte - ze čtrnácti dětí! To je co? Je třetí nejmladší..... (a pozor, nejsme a ani jsme nikdy nikdo nebyli členové minoritní skupiny žijící v Česku.... :-) tam je to asi standard:-)

Všechny tety i strýcové jsou vdané a ženatí a jednou při dlouhé chvíli jsem schválně počítala, kolik že těch tet a strýců, potažmo bratranců a sestřenic, vlastně mám a dopočítala jsem se:

Mám 17 tet a 17 strýců (1 teta a 1 strýc již zemřeli) a asi 42 bratranců a sestřenic dohromady (to mi odpusťte, ten seznam tu nemam, ale tak nějak to bude). Každá teta a strýc mají minimálně 2 a maximálně 5 dětí.

Tak jak velká jsme rodina?

Když si vezmete, že spousta mých bratranců a sestřenic již své děti, tak jsme opravdu obrovská rozvětvená rodina!

Je na Ž-in někdo, kdo vetší rodinu než ??? :-)))))

Všechny zdraví a krásné zdravé děti všem přeje

evita_ij


 

No, pane jo! Je fajn mít tak velikánskou rodinu! Nikdy totiž nezůstaneš sama ;o)
Ale zajímalo by mě, jak spolu všichni vycházíte? Stýkáte se najednou třeba při oslavách? To si pak musíte najímat přímo nějaký mega sál, ne? ;o)

Jsem zvědavá, vím... ale prostě mi to nedá ;o)