Sešlo se patnáct čtenářek, které vyhrály v soutěži s Maybelline. Cenou byl čas v prostorách mezi odbornicemi na krásu, které se po celé tři hodiny aktivně věnovaly radám týkajících se krášlení obličejů. Správně se namalovat, zvolit vhodné odstíny barev a techniky není tak snadné. Vizážistky hýřily úsměvem a na každý všetečný dotaz měly srozumitelnou a fundovanou odpověď.

 

Vše začalo malou přednáškou vizážistky Gabriely Klapkové, která všechny pozorné posluchačky seznámila se základy líčení. Dozvěděly jsme se tak o různých druzích pleti a kterak s nimi nejlépe zacházet. Make-up je vhodný i pro denní líčení, jeho odstín je třeba pečlivě zvolit. Tmavší odstín, než má naše pokožka, je velmi častým nešvarem, kterému propadá mnoho žen. Make-up lze zakoupit v různých kvalitách, existují dokonce již takové, které konečné zabarvení doladí samy. Pokrok v kosmetice kráčí mílovými kroky!

 

Po přednášce byl pro všechny připraven velmi příjemný raut, kterému nelze vytknout vůbec nic. Občerstvily nás lahodné sendviče, saláty, sýrové rolky a pěny, a jako sladký závěr se nabízely malé ovocné dezerty… Velmi příjemné rozptýlení před samotným líčením.

 

Patnáct našich čtenářek bylo rozděleno na tři skupiny, každá z vizážistek se věnovala pěti z nich. Došlo na samotné líčení, které provázely spřízněné hovory, a došlo i na detailní otázky - vše v uvolněné a přátelské atmosféře.
Salon L´Oréal a vizážistky s kosmetikou Maybelline byly perfektní, dokonce jsme do redakce dostali následující zprávu od jedné z výherkyň.

 

„Celé odpoledne bylo moc hezky zorganizované, bylo to velice příjemné posezení s výborným rautem a užasnými odbornicemi a milými spoluúčastnicemi. Moc se mi celé odpoledne líbilo, a  hlavně se mi dostalo skvělých rad a moc hezkého a decentního nalíčení (nemám ráda zmalované ženy). Doma to poznali (hlavně přítel - to se jen tak nestává!!!!), a dokonce i chválili, jak mi to sluší. Jen večer jsem trpěla, když jsem se musela odlíčit.“

Eva    (Peko)

 

Celý mail od čtenářky vyšel jako novinka, najdete ho zde

 

 

A jak je to tedy s tou „konturkou“?

Jednou z vizážistek byla zdůrazněna již tolikrát vyřčená rada, že máme na našem obličeji zvýraznit právě to, co je pěkné. Pokud jsou na nás dominantní oči, dejme si s nimi při líčení větší práci, zdůrazněme jejich krásu ještě více. Pokud máme hezká ústa, použijme konturovací tužku i rtěnku a očím ponechme jen jemné nalíčení. Opakování je matka moudrosti…

 

Reklama