Zná to téměř každý z nás a sice situaci, kdy se přihodí něco neočekávaného zrovna v momentě, kdy na tom nejsme finančně příliš dobře. Tímto momentem nemyslím pouze období, nýbrž například i víkend, kdy musíme například navštívit akutně zvěrolékaře se svým domácím mazlíčkem, který má nějaký zdravotní problém a zákrok bude třeba zaplatit ihned po vyšetření či nás rozbolí zub a ambulance po nás po zákroku opět bude chtít zaplatit anebo se porouchá naše auto, domácí spotřebič či se přihodí cokoliv jiného, na co momentálně nejsou finance a problém je na světě. Jak celou situaci vyřešit s chladnou hlavou o víkendu? Jednoduše. Půjčka o víkendu totiž není žádným sci-fi.

Jakým způsobem se dá o víkendovou půjčku zažádat?

O víkendovou půjčku můžete požádat zcela on-line. Díky tomu, že je tato půjčka on-line, nemusíte navštěvovat pobočku společnosti. O půjčku tak požádáte třeba ze svého oblíbeného gauče v obývacím pokoji. Schválení poté proběhne ještě dříve, než si stihnete vypít třeba ranní kávu. O půjčku zažádáte v několika málo krocích:

  • Vyplníte on-line žádost na webu nebankovní společnosti, k čemuž budete potřebovat pouze platný občanský průkaz a potvrzení ze zaměstnání či v některých případech výpis z bankovního účtu.
  • Poté, co vám vaši nebankovní půjčku schválí, obdržíte peníze na účet během několika málo minut.
  • Máte k dispozici půjčené peníze, se kterými můžete disponovat dle libosti.

Kdo se může o půjčku o víkendu ucházet?

Pokud je vám podobná půjčka sympatická, není nic jednoduššího než o ni požádat. Co ovšem musíte splňovat?

  • Musí vám být minimálně 18 let a musíte mít trvalé bydliště na území ČR
  • K prokázání vaší bonity si budete muset připravit buď výpis z bankovního účtu či potvrzení o zaměstnání
  • O půjčku může často požádat také maminka na rodičovské dovolené či starobní anebo invalidní důchodce.

Je možné získat půjčku i se záznamem v registru dlužníků?

Nevědomost potencionálním žadatelům o půjčku často zavře brány k půjčce. Velmi často se lidé velmi mylně domnívají, že když mají záznam v registru dlužníků, nemohou si již nikde půjčit ani korunu. To je ovšem chyba. Pokud má žadatel o nebankovní půjčku záznam v registru dlužníků, není vyloučeno, že nezíská nebankovní půjčku. K prokázání bonity nebankovní společnosti nepřihlíží k těmto záznamům, nýbrž je zajímají naprosto jiné priority, které prokážou platební schopnost daného klienta.

Je možné si půjčit několik tisíc do výplaty?

Samozřejmě. Pokud vám dojdou peníze zrovna o víkendu a napadne vás, že byste požádali o půjčku do výplaty právě v tento okamžik, není to vůbec žádný problém. Půjčit si 1.000 Kč či více do výplaty, je více než rozumné. Půjčka ihned poté dorazí na váš bankovní účet.

K čemu je možné využít půjčené peníze?

Vypůjčené peníze mají pokrýt zejména nenadálé výdaje, které vás zastihnou třeba o víkendu. Půjčit si tak můžete například na ošetření od lékaře, opravu auta či nákup nového spotřebiče. Půjčka je totiž neúčelová, tudíž je možné vypůjčené peníze investovat do čehokoliv vás jen napadne.

Reklama