První příspěvek nám poslala velká cestovatelka Hanula. Těší se na svou další výpravu, tentokrát do Střední Ameriky.

Přeju Vám, ať ještě poznáte hodně míst, milá Hanulo. Děkuju za příspěvek a přeju hezký den.


Cestování je moje nejoblíbenější činnost a je to jedno, kam jedu - či s cestovkou nebo jen s batohem... doma nebo v zahraničí.

Za svůj již poměrně dlouhý život jsem již procestovala hodně zemí a zemiček, ale pořád mě to někam táhne. Jen přijedu z jedné cesty, už hned plánuji druhou.

Není tomu tak dávno, co jsem se vrátila z dovolené a už jsem šmejdila po netu, kam ten příští rok...

Už jednou jsem se zařekla - budu již jenom jezdit v Evropě (docházejí síly a s financemi to také není zas tak slavné). Jenže nikdy neříkej nikdy...

A pak mi zrak padl na zájezd - Střední Amerika - uf... opět se ve mně probudily cestovatelské touhy a já začala kout plány a obvolávat známé - přidejte se... a již je hotovo a již je zaplacena záloha a v únoru zase drandím na velikou cestu.

Tak našetřit, zapracovat na sobě s kondičkou a budeme moci vyrazit.

Posílám aspoň jednu fotku z Aljašky - Dawson City - za tímhle pánem mě to tam táhlo - mám ho od dětství moc ráda, když se mi dostala do rukou kniha příběhů Eskyma Welzla. Aspoň tady jsem mohla před ním pomyslně smeknout klobouk - pane Welzle, byl jste velký dobrodruh a cestovatel. Takové lidičky mám moc ráda...

wel

Hanula

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Dnešní téma: Jak nejraději cestujete?

  • Který způsob cestování máte nejraději?
  • Auto? Vlak? Autobus? Kolo? Pěší chůzi? Letadlo?
  • Nebo třeba balón?
  • A proč?
  • Máte nějakou zajímavou historku z cest?

Napište mi, těším se na vaše příspěvky. Jedna z vás získá dárek, knížku 50 výletů na rozhledny (nakl. Ikar). Pište do dnešních 14.30 hodin na adresu redakce@zena-in.cz, heslo je CESTY.

roz

Reklama