Ahojky redakce,

tak jsem se dnes koukla na příběhy z dětství a řekla jsem si, že i já odlehčím dnešní ráno......  Všechny historky znám z maminčina vyprávění, ale některé opravdu stojí za to!

Bylo mi tak kolem pěti let a patřila jsem mezi zvídavá dítka, tak jsem jednoho krásného dne překvapila tatínka svým dotazem: "Je maminka užitečná?" No co chcete na tento dotaz odpovědět......

Další historky typu - začínáme mluvit. V té době mi trošičku dělalo problém vyslovit VB, tak jsem to vzala po svém a vylezlo z toho "veřejná vezpečnost" , v případě slova vlak se jednalo o "gáček" a pokud se dostanu k dárkům, kterými jsem tak ráda svou maminku obdarovávala, budete se divit, ale z jednoho báječného výletu jsem mamince přivezla křečka! Chudáček byl v krabičce od čaje, dodnes se divím, že strastiplnou cestu přežil... následně vyvstal problém, kam s ním, tak se běželo koupit akvárko a podobné záležitosti. Jinak jsem velice ráda pro maminku šila, a to prosím ručně! Jednou jsme jí ušila srdíčko a fixkou namalovala "mamince".

Je toho tolik, že se to nedá ani napsat, ale dodnes mamince nosím dárečky, mám takový pocit, že jí to dlužím, protože mě velice hezky vychovala a vůbec... je to moje maminka a mám ji moc ráda.


To jen tak pro hezký den, zdraví čtenářka Katka.

 

Milá Katko, s tvého vyprávění je cítit hodně lásky ke tvé mamince. Moc děkuji...

A pište mi i vy ostatní - o dětských přáníčkách a  dárečcích....

redakce@zena-in.cz

na vaše vyprávění se těší dnešní editorka

Reklama