Každá z nás, když si najde nového partnera, tak se děsí setkání s potencionální tchýní. Někdo má to štěstí, že narazí na skvělou ženskou, se kterou budete kamarádka, jindy vám ta paní může sakra osolit život, no a pak jsou i takové, které se dají jen těžko pochopit. A právě takovou má moje kamarádka.

Po dlouhé době jsem vyrazila s holkami na středeční popracovní drink, kdy jsem se těšila, jak opět budeme drbat a rozebírat, co se stalo nového. Začali jsme nejdříve tématem práce, pokračovaly až přes dovolené po klasiku a tou jsou chlapi. Probraly jsme kdo má nový úlovek, problémy ve vztazích, krátké flirtíky a dostaly jsme se až na již zmiňované tchýně současných i těch ex protějšků.

Vyprávěly jsme si různé vtipné i méně vtipné historky, které se nám staly. I já jsem samozřejmě přispěla trochou vody do mlýna se svou ex „tchýní“, která si očividně myslela, že spolu s jejím synáčkem v našich letech neprovozujeme sexuální život. Jak si totiž jinak vysvětlit, že při první návštěvě jeho rodičů jsme měli rozdělené postele a mezi nimi pro jistotu noční stolek? Ten pohled si pamatuji dodnes a vždy se pousměji při té představě. Nicméně, kamarádka Terka začala povídat svou zkušenost, jen s tím rozdílem, kdy maminka jejího přítele je zase pravým opakem. To co nám povyprávěla je až neskutečné, tomu se totiž snad ani nedá věřit.

ds

To, že naše kamarádka již nějaký ten pátek žije se svým přítelem, není žádnou novinkou, ale nikdy se nezmínila o své „úžasné“ skoro tchýni a už se tedy nedivím, proč o ní nemluvila. Začala nám vyprávět příběh z Vánoc, kdy se sešli celá rodinka pod stromečkem a společně rozbalovali dárky. Při otevírání společného dárku od rodičů na ni čekalo překvapení v podobě obrovského balíčku s kondomy. Možná si člověk řekne, že na tom není nic až tak zvláštního, že jen maminka chce bezpečí pro oba, ale otázka, na jak dlouho to asi mají je už tak trošku zvláštní, teda podle mě. Nebo prostě je maminka jen zvědavá, jak často Terezka dopřává jejímu synáčkovi, jestli chudák netrpí. Ať je to tak, či onak je jedno, protože korunu tomu všemu nasadila dalším příběhem, tentokrát z návštěvy jejich chaloupky.

V létě vyrazili za rodiči na prodloužený víkend, vše probíhalo tak jak má, samozřejmě padla otázka, jestli stále mají ještě tu zásobu kondomů, nebo jestli jim již došla. Velké překvapení na ni ale ještě čekalo. Večer seděli na zahradě, grilovali ještě s přáteli a v tom pány rodiče napadl nápad, že dají společnou „koupačku“ v bazénu. Hupsli do plavek a chtěli skočit do vody, když v tom se jí jeho matinka zeptala, jestli si to nechtějí „rozdat“ společně právě v bazénu. Vážně ta osoba nemyslela vodní polo, ale sex. Ihned samozřejmě vysvětlila, že rodiče spolu, jejich přátele taky spolu a ona s jejím synem. Kamarádka prý nevěřila vlastním uším, ale bylo to tak, načež skoro tchýně jí vysvětlila, že pokud si to nerozdají před nimi, nemůže patřit do rodiny. Má kamarádka zůstala jako opařená horkou vodou jen koukat, samozřejmě do toho nešli, no a zbytek se vesele oddával orgiím přímo před jejich očima.

Nevěříte? Já, tedy všechny, jsme také nevěřily a to opravdu hodně dlouho. Já se dokonce ještě několikrát ptala, jestli to jako myslí vážně a ona jen s úsměvem pokývala. No co, proti gustu….  

Zajímalo mě co by asi no to řekl odborník, tak jsem se zeptala paní doktorky PhDr. Marty Boučkové

ds„Rozhodně se jedná o nestandardní nabídku ze strany tchyně směrem k nastávající snaše a proto se nelze divit, že mladou ženu zaskočila. Tato nabídka upozorňuje na fakt, že přístup k sexu v rámci této rodiny bude s největší pravděpodobností jiný, než na jaký je většina z nás zvyklá.  Záleží jen na každém, jak tuto nabídku vyhodnotí. Pro někoho může být již za hranicí přijatelnosti a druhému se může jevit jako projev volnomyšlenkářství. Říct co je v sexu normální a co ne je vždy velmi komplikované. Jako podstatnější se jeví fakt, aby se na těchto sexuálních praktikách dohodli dospělí lidé dobrovolně. I v sexu by měl mít člověk možnost volby. Pokud se představy o tom co je v sexu normální a co ne mezi partnery rozcházejí, pak je potřeba o tom nejdříve hovořit a ujasnit si, co oni dva společně budou za „normální“ v sexu považovat. Každopádně nechat si řídit sexuální život od někoho třetího proti své vůli a proti svým morálním zásadám, nepřinese nic dobrého.“

 

A jak byste reagovala vy, kdyby vám toto navrhla vaše tchýně?

Čtěte také:

Půjčíš mi zase mrňouse? Jdu na rande...

Pozor na úchyly a podvodníky na seznamkách!

Denisa není těhotná! Pod šaty už několik let skrývá polštář...

Reklama