Není takový problém napsat o sobě na internet cokoli. Dají se ubrat kila, přidat léta – popřípadě naopak. V tom je riziko, se kterým stejně musí respondent jakéhokoli inzerátu počítat. Jde také o to, co skutečně od svého virtuálního života čekáte. Pokud vztah, pak to nebudete mít snadné. Pokud sex – to už pro vás zní slibněji.

Internet je totiž nejen plný virtuálních seznamek, ale také prasáků, úchylů a obšourníků, kteří jsou ochotni udělat cokoli, aby zaujali. A mezi nimi se navíc čas od času skrývá onen opravdový princ, který čeká na vysvobození z internetového zakletí a touží po klidu u rodinného stolu. Neříkám, že je snadné najít je – těch prvních je daleko víc – ale vy, milé ženy, to máte s výběrem pořád daleko snazší než muži.

Desítky, stovky, tisíce prostitutek

Ti se musí navíc brodit stovkami inzerátů nabízejících prostitutky. Ano, i to patří do virtuálního sexu. Spotřebitel je zde většinou muž, nabízí se žena. Internet zjednodušil předvádění i dodávku zboží. Jeden by čekal, že se vyčistí i ulice, ale není tomu tak. Dopad je horší – prostituci provozuje více žen, protože teď se o jejich „podnikání“ nemusí nikdo nic dozvědět.

Zvláště výhodná je tato brigáda pro vysokoškolské studentky, které si chtějí udržet určitý životní standard. Prostě si dají pár inzerátů, na které jim zcela jistě někdo odpoví. Seznamky jsou k tomu ideální. Po čase se klientela rozroste, internetu už není tolik zapotřebí, ale určitě pomohl. Možná byste se divily, kolik dívek se něčemu podobnému věnuje. A ještě jednu výhodu to má – pokud jde o sex, není tolik nutné vymýšlet o sobě báje a mýty s nejistým výsledkem. Takhle je to bez problémů a ještě to přináší nemalé obnosy do peněženky.

Když jsem bydlel na koleji, neměl jsem nejmenší tušení, že pouhé patro pode mnou existuje pokoj, kde si slečny zařídily docela obstojný nevěstinec. Když srazíte na koleji dvě postele, máte obstojné letiště. Sice už se tam pak nedá chodit, ale má to svoji atmosféru. A za tu jsou muži ochotni zaplatit. K tomu image studentky… Zíral jsem jak vrána z jara, když jsem se o tom dozvěděl.

Nekomerční sexuální seznámení

Pak jsou ovšem ještě případy, kdy zadavatelé inzerátu neprovozují prostituci. Prostě chtějí jen někoho najít. Třeba opravdu jen na sex. Internet usnadnil komunikaci i lidem, kteří si při sexu libují v nějakých zvláštnostech, jež se nepovažují za standardní. Je daleko snazší napsat téměř anonymně na internetu, že člověku vyhovuje latexová čerň, svázání do uzlu, výprask bičem a pak něco hodně tvrdého s něčím hodně tvrdým (a to jsem nepustil představivost raději z uzdy, na internetu seženete svého člověka na jakoukoli další praktiku), než šeptat to někomu v baru u skleničky vína.

Ke klasikám už patří domlouvání swingers party, které se přes internet svolávají s velmi vysokou úspěšností. Internet je tak trochu jako Divoký Západ. Neplatí tu prakticky žádné zákony – tedy platí, ale všechny se dají velmi snadno obcházet, je tu možné cokoli. Ač se to může zdát neuvěřitelné, je možné najít i toho prince!

P. S.: Odkazy pod článkem neuvádím schválně. Není to jen proto, že nechci podporovat servery pochybné pověsti, ale každá z vás si takto může vyzkoušet, jak snadné je najít to, co vás zajímá. Třeskutě snadné.

A co vy, ženy-in? Využily jste někdy internetové sexuální služby? Víte vůbec o tom, co všechno se dá na síti najít? Viděla jste nějaké stránky, jejichž obsah vás šokoval? Znáte někoho, kdo se živí prostitucí přes internet?

Reklama